O NIEJ SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska nie zajmuje się już sportem. Teraz postanowiła zarabiać na macierzyństwie!

Weronika Kostyra 25 maja 2017 15:30
Anna Lewandowska
Fot. Instagram

 

 

Nie od dzisiaj wiadomo, że Anna Lewandowska ma smykałkę do interesów. Jest specjalistką od treningów oraz zdrowego żywienia i od dawna rozwija biznes z tym związany – wydaje płyty dvd, książki i prowadzi sklep ze zdrową żywnością i gadżetami. Gdy była w ciąży, także promowała aktywny tryb życia u przyszłych mam.

 

Anna Lewandowska projektantką mody?

Teraz mała Klara jest już na świecie. Ania została mamą zaledwie trzy tygodnie temu i teraz w ofercie jej sklepu pojawiła się specjalna koszula do karmienia piersią. Wbrew temu, co piszą media, nie została ona jednak zaprojektowana przez nią samą, lecz powstała we współpracy. Do tej pory w sklepie dostępne były jedynie artykuły sportowe oraz dietetyczne. To pierwszy przeznaczony bezpośrednio dla mam. W opisie możemy przeczytać:

 

„Karmienie piersią to wyjątkowy i ważny moment dla mamy i noworodka. Pozwala stworzyć między maluszkiem a mamą szczególną więź przez kontakt skóra-skóra, przytulanie i karmienie, tworząc niezwykłą, trwałą relację już od pierwszych chwil maleństwa na świecie.”

 

koszula do karmienia Anny Lewandowskiej
Fot. sklep hpba

 

Koszula, a w zasadzie tunika, jest przede wszystkim wygodna, ale także trwała – wykonana z włókna bambusowego, więc… ekologiczna, a kosztuje 229 złotych. Ciekawe, czy Anna Lewandowska ma w planach wprowadzenie do sprzedaży także innych ubrań i dodatków dla mam? I co najważniejsze, czy sama jej używa?

 

Zobacz także: Kiedy Anna Lewandowska wróci do pracy po porodzie? „Teraz jest czas na regenerację”

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Blanka Lipińska  o swojej misji, seksualnych preferencjach i związku, Andrzej Chyra o ojcostwie po 50-tce i Roksana Węgiel o zwycięstwie w Eurowizji Junior i cenie sławy.