Anna Lewandowska
Fot. Instagram
O NIEJ SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska nie zajmuje się już sportem. Teraz postanowiła zarabiać na macierzyństwie!

Weronika Kostyra 25 maja 2017 15:30
Anna Lewandowska
Fot. Instagram

 

 

Nie od dzisiaj wiadomo, że Anna Lewandowska ma smykałkę do interesów. Jest specjalistką od treningów oraz zdrowego żywienia i od dawna rozwija biznes z tym związany – wydaje płyty dvd, książki i prowadzi sklep ze zdrową żywnością i gadżetami. Gdy była w ciąży, także promowała aktywny tryb życia u przyszłych mam.

 

Anna Lewandowska projektantką mody?

Teraz mała Klara jest już na świecie. Ania została mamą zaledwie trzy tygodnie temu i teraz w ofercie jej sklepu pojawiła się specjalna koszula do karmienia piersią. Wbrew temu, co piszą media, nie została ona jednak zaprojektowana przez nią samą, lecz powstała we współpracy. Do tej pory w sklepie dostępne były jedynie artykuły sportowe oraz dietetyczne. To pierwszy przeznaczony bezpośrednio dla mam. W opisie możemy przeczytać:

 

„Karmienie piersią to wyjątkowy i ważny moment dla mamy i noworodka. Pozwala stworzyć między maluszkiem a mamą szczególną więź przez kontakt skóra-skóra, przytulanie i karmienie, tworząc niezwykłą, trwałą relację już od pierwszych chwil maleństwa na świecie.”

 

koszula do karmienia Anny Lewandowskiej
Fot. sklep hpba

 

Koszula, a w zasadzie tunika, jest przede wszystkim wygodna, ale także trwała – wykonana z włókna bambusowego, więc… ekologiczna, a kosztuje 229 złotych. Ciekawe, czy Anna Lewandowska ma w planach wprowadzenie do sprzedaży także innych ubrań i dodatków dla mam? I co najważniejsze, czy sama jej używa?

 

Zobacz także: Kiedy Anna Lewandowska wróci do pracy po porodzie? „Teraz jest czas na regenerację”

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.