Anna Lewandowska
Fot. Instagram
O NIEJ SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska nie zajmuje się już sportem. Teraz postanowiła zarabiać na macierzyństwie!

Weronika Kostyra 25 maja 2017 15:30
Anna Lewandowska
Fot. Instagram

 

 

Nie od dzisiaj wiadomo, że Anna Lewandowska ma smykałkę do interesów. Jest specjalistką od treningów oraz zdrowego żywienia i od dawna rozwija biznes z tym związany – wydaje płyty dvd, książki i prowadzi sklep ze zdrową żywnością i gadżetami. Gdy była w ciąży, także promowała aktywny tryb życia u przyszłych mam.

 

Anna Lewandowska projektantką mody?

Teraz mała Klara jest już na świecie. Ania została mamą zaledwie trzy tygodnie temu i teraz w ofercie jej sklepu pojawiła się specjalna koszula do karmienia piersią. Wbrew temu, co piszą media, nie została ona jednak zaprojektowana przez nią samą, lecz powstała we współpracy. Do tej pory w sklepie dostępne były jedynie artykuły sportowe oraz dietetyczne. To pierwszy przeznaczony bezpośrednio dla mam. W opisie możemy przeczytać:

 

„Karmienie piersią to wyjątkowy i ważny moment dla mamy i noworodka. Pozwala stworzyć między maluszkiem a mamą szczególną więź przez kontakt skóra-skóra, przytulanie i karmienie, tworząc niezwykłą, trwałą relację już od pierwszych chwil maleństwa na świecie.”

 

koszula do karmienia Anny Lewandowskiej
Fot. sklep hpba

 

Koszula, a w zasadzie tunika, jest przede wszystkim wygodna, ale także trwała – wykonana z włókna bambusowego, więc… ekologiczna, a kosztuje 229 złotych. Ciekawe, czy Anna Lewandowska ma w planach wprowadzenie do sprzedaży także innych ubrań i dodatków dla mam? I co najważniejsze, czy sama jej używa?

 

Zobacz także: Kiedy Anna Lewandowska wróci do pracy po porodzie? „Teraz jest czas na regenerację”

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.