Anna i Robert Lewandowscy, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna i Robert Lewandowscy pozują z Quebonafide. Te zdjęcia to hit sieci! 

Fanom szczególnie przypadła do gustu fotografia Roberta z muzykiem

Gabriela Czernecka 22 lutego 2020 16:11
Anna i Robert Lewandowscy, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Metamorfoza Quebonafide, jednego z najsłynniejszych polskich raperów, od kilku tygodni jest tematem numer jeden w internecie. Fani zastanawiają się czy zmiana wizerunku artysty to zaplanowana akcja marketingowa, a może rzeczywista chęć zmiany wyglądu. Każde zdjęcie rapera wzbudza teraz ogromne zainteresowanie. Nic dziwnego, że gdy na Instagramie Quebonafide pojawiły się jego zdjęcia z wycieczki do Monachium, na których pozuje z Anną i Robertem Lewandowskimi, fotografie szybko stały się hitem sieci! 

Quebonafide z Lewandowskimi w Monachium

Na Instagramie Quebonafide pojawiły się właśnie zdjęcia z jego wycieczki do Monachium. Jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce spotkał się właśnie z Anną i Robertem Lewandowskimi. Ich wspólne fotografie cieszą się w sieci ogromną popularnością. A to za sprawą nowego wizerunku Quebonafide, który zdecydował się wrócić do dawnego wyglądu.

Raper zakrył wszystkie tatuaże, teraz nosi okulary, wrócił nawet do poprzedniej fryzury. Od ponad dwóch tygodni fani Quebo mają okazję podziwiać jego nowy wizerunek. Nic dziwnego, że każde jego wyjście wzbudza tak wielkie zainteresowanie. Raper wybrał się niedawno na mecz do Monachium. Miał tam okazję zobaczyć się z Anią Lewandowską i Robertem Lewandowskim. Spotkanie zrelacjonował wspólną fotografią z parą. Quebo udało się także strzelić fotkę z Manuelem Neurem, bramkarzem Bayern Monachium, ale to zdjęcie z polskim piłkarzem wzbudza największą sensację. Nie da się nie zauważyć, że Robert Lewandowski zainspirował się wizerunkiem rapera i sam postanowił wprowadzić drobne zmiany w swoim wyglądzie. 

Jak Wam się podoba nowy look Roberta Lewandowskiego?  

Quebonafide
Fot. Instagram

Quebonafide i Robert Lewandowski
Fot. Instagram

Quebonafide
Fot. Instagram

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.