O NIEJ JEST GŁOŚNO

Anna Lewandowska pokazała urocze zdjęcie sprzed lat!

Internauci twierdzą jednak, że coś ukrywa...

Weronika Kostyra 19 stycznia 2019 20:00
Anna Lewandowska, VIVA! 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Gwiazdy chętnie biorą ostatnio udział w 10 Years Challenge, czyli wyzwaniu, które polega na pokazaniu swojego zdjęcia sprzed 10 lat. Do zabawy postanowiła dołączyć Anna Lewandowska i na swoim profilu na Instagramie opublikowała kolaż dwóch zdjęć – obecnego i sprzed lat. Problem polega jednak na tym, że lekko nagięła ona zasady, co natychmiast wytknęli jej fani…

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie sprzed lat

Zamiast zdjęcia sprzed dekady trenerka pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa. „A ja takie stareeee zdjęcie dodam nawet PONAD 20 LAT RÓŻNICY”, podpisała je. Nie ma w tym niczego złego, ponieważ, jako mała dziewczynka była niezwykle urocza. Fani w zaczęli jednak dopytywać w komentarzach, dlaczego nie zdecydowała się pokazać swojego zdjęcia sprzed dziesięciu lat.

„Cała zabawa polega na tym aby to było faktycznie zdjęcie sprzed 10 lat”

„Czemu nie dałaś sprzed 10 lat?”

Anna Lewandowska nie dała nam możliwości zobaczenia, jak wyglądała w 2009 roku. Gwiazda ma obecnie 30 lat i rzadko pokazuje swoje dawne zdjęcia. Faktem jest jednak, że pokazanie zdjęcia z dzieciństwa pokazuję prawdziwą metamorfozę. Jako dorosła kobieta z pewnością nie zmieniła się w ciągu dziesięciu lat tak bardzo. Tym bardziej, że od zawsze kochała sport, więc jej sylwetka była zawsze nienaganna. 

Anna Lewandowska z mamą, Maria Stachurska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!