O NIEJ SIĘ MÓWI!

Anna Lewandowska zamieściła seksowne zdjęcie w bikini! Fani oszaleli...

Totalna motywacja do zmiany stylu życia!

Ksenia Krasko 13 czerwca 2019 12:27
Anna Lewandowska
Fot. instagram.com/annalewandowskahpba/

Anna Lewandowska, jedna z ulubionych trenerek Polek, zawsze mogła pochwalić się wysportowaną sylwetką, a jej wypowiedzi i zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości, że zdrowy styl życia oraz dieta mają znaczenie! Teraz gwiazda podkręciła atmosferę jeszcze bardziej i pokazała naprawdę gorące zdjęcie...

Anna Lewandowska pokazała się w bikini

Anna Lewandowska wraz z mężem, córeczką Klarą i przyjaciółmi – Mariną Łuczenko-Szczęsną i Wojciechem Szczęsnym – odpoczywają na jednej z najpiękniejszych greckich wysp, Mykonosie. Reprezentanci Polski w piłce nożnej wraz z żonami wybrali się na zasłużone luksusowe wakacje, szczególnie po ostatnim wygranym meczu. Obie panie nie zapominają o swoich wielbicielach, więc publikują zachwycające zdjęcia i chwalą się modnymi stylizacjami. Jednak to Anna Lewandowska poruszyła wyobraźnię fanów, pokazując się w bikini!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Różowy strój kąpielowy, model marki Calzedonia, idealnie podkreśla atuty Lewandowskiej. Nic więc dziwnego, że w komentarzach nie brakuje zachwyconych opinii: „Aniu myślę, że forma życia to mało powiedziane 😍 jest pięknie ❤️ i motywuje!!!”, „Jak można tak dobrze wyglądać!!!”, „Body goals✨”.

Widać, że forma trenerki jest świetną motywacją dla innych, jeśli chodzi o pracę nad sylwetką. Anna Lewandowska zawsze podkreśla, że odpowiednia dieta i regularne treningi mają ogromne znaczenie w tym temacie, dlatego promuje zdrowe przepisy i przydatne ćwiczenia dla wszystkich. Musimy przyznać, że efekty jej stylu życia są widoczne gołym okiem!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Wideo

Odkryj kulisy sesji zdjęciowej "Zostań twarzą Kinder Bueno"!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.