Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Lewandowska w końcu pokazała, jak wygląda jej córka?

„Na zdjęciu malutka Klara. Przypomina jak ten czas szybko leci...”

Weronika Kostyra 12 stycznia 2019 10:15
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Anna Lewandowska jest mamą już od 1,5 roku. Jej ukochana córeczka Klara rośnie jak na drożdżach i trenerka często relacjonuje jej postępy na swoim Instagramie. Nigdy jednak nie pokazała twarzy dziecka. Tłumaczy, że w ten sposób chroni prywatności rodziny. Dopiero teraz zrobiła wyjątek i pokazała całą Klarę. Co ją do tego skłoniło?

Anna Lewandowska pokazała twarz swojej córki Klary

Chociaż Klara jest już naprawdę duża, rodzice zawsze fotografują ją w taki sposób, by nie pokazać twarzy. Aż do dzisiaj! Wizerunek Klary, który zdecydowała się pokazać Anna Lewandowska pokazuje dziewczynkę jako niemowlę. Wspomina w ten sposób wyjątkowe chwile po jej urodzeniu. Córka trenerki przyszła na świat 4 maja 2017 roku. „Na zdjęciu malutka Klara przypomina jak ten czas szybko leci... A już ma ponad 1,5 roku”, podpisała zdjęcie.

Plakat, który pokazuje nam Anna Lewandowska, to tak naprawdę rysunek niemowlęcia. To gadżet, który można kupić w sklepie internetowym „Baby by Ann”. W sprzedaży ma także ubranka i inne akcesoria dla dzieci oraz niemowląt. Plakaty mają być pamiątką dla rodziców. W końcu dzieci tak szybko rosną…

Podoba Wam się ten pomysł? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochane Mamy!!! Przed Wami kolejna nowość na @babybyann. To wyjątkowy projekt, który w symboliczny i ponadczasowy sposób pomoże Ci uwiecznić tak ważny moment jak przyjście na świat Twojego małego skarba. Plakaty z maleństwem są wyjątkową pamiątką na lata✨ Na zdjęciu malutka Klara ♥️ przypomina jak ten czas szybko leci... A już ma ponad 1,5 roku♥️😍😍😍😍😍😍😍😍😍 Dear Mums !!! I would like to introduce a new project from baby by Ann. This is a unique, symbolic and timeless way to capture such an important moment as your child birth. Posters with a baby are an amazing souvenir for years ✨ In the picture, a tiny Klara ♥ reminds me how fast this time flies ...She is already 1.5 years old 😍 #babybyann #healthyplanbyann #annalewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska, urodziny Anny Lewandowskiej, Klara Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?