Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Lewandowska w końcu pokazała, jak wygląda jej córka?

„Na zdjęciu malutka Klara. Przypomina jak ten czas szybko leci...”

Weronika Kostyra 12 stycznia 2019 10:15
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Anna Lewandowska jest mamą już od 1,5 roku. Jej ukochana córeczka Klara rośnie jak na drożdżach i trenerka często relacjonuje jej postępy na swoim Instagramie. Nigdy jednak nie pokazała twarzy dziecka. Tłumaczy, że w ten sposób chroni prywatności rodziny. Dopiero teraz zrobiła wyjątek i pokazała całą Klarę. Co ją do tego skłoniło?

Anna Lewandowska pokazała twarz swojej córki Klary

Chociaż Klara jest już naprawdę duża, rodzice zawsze fotografują ją w taki sposób, by nie pokazać twarzy. Aż do dzisiaj! Wizerunek Klary, który zdecydowała się pokazać Anna Lewandowska pokazuje dziewczynkę jako niemowlę. Wspomina w ten sposób wyjątkowe chwile po jej urodzeniu. Córka trenerki przyszła na świat 4 maja 2017 roku. „Na zdjęciu malutka Klara przypomina jak ten czas szybko leci... A już ma ponad 1,5 roku”, podpisała zdjęcie.

Plakat, który pokazuje nam Anna Lewandowska, to tak naprawdę rysunek niemowlęcia. To gadżet, który można kupić w sklepie internetowym „Baby by Ann”. W sprzedaży ma także ubranka i inne akcesoria dla dzieci oraz niemowląt. Plakaty mają być pamiątką dla rodziców. W końcu dzieci tak szybko rosną…

Podoba Wam się ten pomysł? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochane Mamy!!! Przed Wami kolejna nowość na @babybyann. To wyjątkowy projekt, który w symboliczny i ponadczasowy sposób pomoże Ci uwiecznić tak ważny moment jak przyjście na świat Twojego małego skarba. Plakaty z maleństwem są wyjątkową pamiątką na lata✨ Na zdjęciu malutka Klara ♥️ przypomina jak ten czas szybko leci... A już ma ponad 1,5 roku♥️😍😍😍😍😍😍😍😍😍 Dear Mums !!! I would like to introduce a new project from baby by Ann. This is a unique, symbolic and timeless way to capture such an important moment as your child birth. Posters with a baby are an amazing souvenir for years ✨ In the picture, a tiny Klara ♥ reminds me how fast this time flies ...She is already 1.5 years old 😍 #babybyann #healthyplanbyann #annalewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska, urodziny Anny Lewandowskiej, Klara Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.