Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba
O TYM SIĘ MÓWI

Nowe zdjęcie Anny Lewandowskiej wywołało falę krytyki i ostrą dyskusję!

Słusznie?

Ksenia Krasko 7 sierpnia 2019 09:54
Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska z powodzeniem wykorzystuje media społecznościowe – motywuje kobiety do ćwiczeń, namawia do zdrowej diety i opowiada, jak wygląda jej życie, jeśli chodzi o bycie matką. Trenerka często pokazuje produkty, które sprawdzają się przy opiece nad małą Klarą, i tym razem zrobiła podobnie. Jednak zdjęcie wywołało krytyczne komentarze. Dlaczego?

Anna Lewandowska pokazała nowy wózek dla Klary

Nie ma nic dziwnego w tym, że Anna i Robert Lewandowscy zapewniają ukochanej córeczce wszystko, co najlepsze. Wysportowana mama ujawniła niedawno na swoim Instagramie, że ostatnio podoba jej się naturalność w stylu boho i pochwaliła się nowym wózkiem dla Klary.

„W tym roku stawiam w modzie na naturalność w stylu BOHO i nawiązania do natury. 🌿Muszę Wam powiedzieć moje Kochane Mamy, że jeśli też lubicie takie klimaty, to na pewno zakochacie się w Cybex Spring Blossom🥰. To kolekcja inspirowana budzącą się naturą 🌹oraz zdecydowanie kobiecością”, czytamy w opisie zdjęcia.

„Wygląd wózka zachwyca 😍, dlatego baaaardzo się cieszę, że już niedługo będzie je można dostać w @babybyann”, dodaje trenerka.

Chociaż obserwatorom spodobał się ten model wózka, w komentarzach nie brakuje opinii, że jest po prostu... za drogi! Kosztuje ponad cztery tysiące złotych, co zniechęca niektóre osoby. Inni sugerują, że jest to tylko reklama. Jednak nie wszyscy śpieszą z krytyką – sporo osób słusznie zauważa, że jest to wybór Anny, a rozmowy o finansach są po prostu w złym guście.

Co ciekawe, cena nie jest jedynym powodem nieprzyjemnych komentarzy. Na profilu Lewandowskiej pojawiły się opinie, że Klara jest już za duża, aby jeździć w wózku. Trenerka postanowiła odpowiedzieć na te zaczepki. „A czemu oceniasz? Chyba rodzice wiedzą najlepiej :) akurat Klarunia najlepsze drzemki ma w wózku, tak lubi. To najważniejsze. Proponuję nie oceniać...”, czytamy pod zdjęciem.

„Kochani, na rynku są różne wózki. Do koloru, do wyboru. Ceny również różne”, ucina dyskusję Anna Lewandowska. Trudno się z nią nie zgodzić, prawda? 

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
Fot. instagram.com/_rl9/

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?