Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba
O TYM SIĘ MÓWI

Nowe zdjęcie Anny Lewandowskiej wywołało falę krytyki i ostrą dyskusję!

Słusznie?

Ksenia Krasko 7 sierpnia 2019 09:54
Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska z powodzeniem wykorzystuje media społecznościowe – motywuje kobiety do ćwiczeń, namawia do zdrowej diety i opowiada, jak wygląda jej życie, jeśli chodzi o bycie matką. Trenerka często pokazuje produkty, które sprawdzają się przy opiece nad małą Klarą, i tym razem zrobiła podobnie. Jednak zdjęcie wywołało krytyczne komentarze. Dlaczego?

Anna Lewandowska pokazała nowy wózek dla Klary

Nie ma nic dziwnego w tym, że Anna i Robert Lewandowscy zapewniają ukochanej córeczce wszystko, co najlepsze. Wysportowana mama ujawniła niedawno na swoim Instagramie, że ostatnio podoba jej się naturalność w stylu boho i pochwaliła się nowym wózkiem dla Klary.

„W tym roku stawiam w modzie na naturalność w stylu BOHO i nawiązania do natury. 🌿Muszę Wam powiedzieć moje Kochane Mamy, że jeśli też lubicie takie klimaty, to na pewno zakochacie się w Cybex Spring Blossom🥰. To kolekcja inspirowana budzącą się naturą 🌹oraz zdecydowanie kobiecością”, czytamy w opisie zdjęcia.

„Wygląd wózka zachwyca 😍, dlatego baaaardzo się cieszę, że już niedługo będzie je można dostać w @babybyann”, dodaje trenerka.

Chociaż obserwatorom spodobał się ten model wózka, w komentarzach nie brakuje opinii, że jest po prostu... za drogi! Kosztuje ponad cztery tysiące złotych, co zniechęca niektóre osoby. Inni sugerują, że jest to tylko reklama. Jednak nie wszyscy śpieszą z krytyką – sporo osób słusznie zauważa, że jest to wybór Anny, a rozmowy o finansach są po prostu w złym guście.

Co ciekawe, cena nie jest jedynym powodem nieprzyjemnych komentarzy. Na profilu Lewandowskiej pojawiły się opinie, że Klara jest już za duża, aby jeździć w wózku. Trenerka postanowiła odpowiedzieć na te zaczepki. „A czemu oceniasz? Chyba rodzice wiedzą najlepiej :) akurat Klarunia najlepsze drzemki ma w wózku, tak lubi. To najważniejsze. Proponuję nie oceniać...”, czytamy pod zdjęciem.

„Kochani, na rynku są różne wózki. Do koloru, do wyboru. Ceny również różne”, ucina dyskusję Anna Lewandowska. Trudno się z nią nie zgodzić, prawda? 

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska
Fot. instagram.com/_rl9/

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.