Anna-Lewandowska-ulubiona-maska-do-wlosow-zniszczonych
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Anna Lewandowska pokazała nagi brzuch po porodzie. Nie jest idealny

Fani są podzieleni. Mają rację?

Konrad Szczęsny 5 września 2020 14:44
Anna-Lewandowska-ulubiona-maska-do-wlosow-zniszczonych
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

W maju tego roku została po raz drugi mamą i – jak przyznaje – powrót do formy po porodzie zajmuje jej znacznie więcej czasu niż przy pierwszym dziecku. Anna Lewandowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia nagiego brzuszka. Daleko mu do doskonałości, choć i tak przyznać trzeba, że prezentuje się nad wyraz dobrze!

Anna Lewandowska nie wróciła do formy po drugiej ciąży

Gdy na świat przyszła Laura, trenerka nie zwalniała tempa. Szybko wróciła do aktywności w mediach społecznościowych, publikowała kolejne przepisy i programy treningowe, dzieliła się również osobistymi fotografiami. Pozowała na nich z córeczkami i mężem oraz przyznawała, że nowo narodzone dziecko daje jej w kość, choćby źle śpiąc w nocy. 

Nie była w tym sama, o czym świadczyły liczne komentarze fanek. To dla nich Anna Lewandowska przygotowała i przeprowadziła specjalny program treningowy, by mogły zrzucić zbędne kilogramy. Sama również chciała w ten sposób pomóc organizmowi w powrocie do formy po ciąży.

I mimo że żona Roberta Lewandowskiego codziennie ćwiczy, nie udało jej się jeszcze osiągnąć wymarzonej sylwetki. Dowodem na to są dwa zdjęcia, które opublikowała dzisiaj na swoim profilu na Instagramie. Pozuje na nich z nagim brzuchem. Na jednym napina mięśnie, na drugim – nie. Co więcej, trenerka nie wykonała żadnego makijażu, zaś włosy pozostawiła w nieładzie.

„Niezależnie od perspektywy, zawsze KOCHAJ SIEBIE”, podpisała je.

Jak zaznaczyła w komentarzu, odpowiadając na pytanie znajomej fotografki Marty Wojtal, obie zostały wykonane tego samego dnia, w sobotę rano.

Internauci o zdjęciu nagiego brzucha Anny Lewandowskiej

Pod fotografiami z miejsca zaroiło się od komentarzy. Jedni chwalą Annę Lewandowską za odwagę, inni twierdzą, że to próba ocieplenia wizerunku po aferze z filmikiem, na którym tańczyła ze sztucznym brzuchem i pośladkami – zarzucono jej, że w ten sposób promuje postawy, piętnujące osoby otyłe. Później jej prawnicy skontaktowali się z dwiema osobami (modelką plus size i jedną z aktywistek), żądając skasowania odpowiednich materiałów i grożąc pozwem.

„Uwielbiam cię właśnie za taką naturalność! Wyglądasz wspaniale”, „Jak do tej pory Cię lubiłam, tak właśnie Cię pokochałam za to zdjęcie. Jesteś boska”, „To zdjęcie jest najpiękniejsze. Perspektywa. Więc kochaj się zawsze”, „Aniu! Uwielbiam Cię za te ostatnie posty, naprawdę. Kochamy się bez względu na perspektywę”, podkreślali Ci rozentuzjazmowani.

„Aniu widzę, że z ostatniej decyzji nic nie zrozumiałaś ☹️”, stwierdziła jedna z internautek, zaś jej komentarz polubiło blisko 300 osób. Co ciekawe, zareagowała na niego również trenerka w dosyć zaskakujący sposób. Zamieściła bowiem w odpowiedzi... emotikon serduszka.

„Ocieplanie wizerunku: mode on... A kto man dostac pozwik ten dostanie xD”, stwierdził kwaśno inny fan.

A Ty którą stronę popierasz?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Priceless time with family ❤️ Thank you for your messages, for the shares and comments regarding my yesterday's post. My life is based on working with women, on building a healthy relationship between us, based on honesty and support ❤️ ______________________ BEZCENNY CZAS Z RODZINĄ @_rl9 ❤️ _________ Dziękuję Wam za mnóstwo wiadomości, za udostępnienia i komentarze, które otrzymałam pod wczorajszym wpisem. Moje życie to praca przede wszystkim z Wami KOBIETAMI , to budowanie zdrowej relacji między nami, opartej na szczerości i WSPARCIU , a także MOTYWOWANIE i INSPIROWANIE do zmian na lepsze, bo ZDROWSZE 🙏 Jestem z Wami całym sercem. ZAWSZE. Jest mi ciepło na serduchu i czuję się naprawdę wzruszona za docenienie mojej pracy. Trwające wyzwanie pokazało jak dużą ale i wartościową społeczność zbudowaliśmy 🥰 Całym ❤️ z Wami! Wasza Ann❤️ #annalewandowska #team #women #healthyteam

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The CHALLENGE final is getting closer 🤗 72 DAYS of our FighterChallenge! I have a special prize for 10 people! ➡️ 1st place - metamorphosis with my beauty team + photo shoot + Camp by Ann ➡️1st,2nd place - Camp by Ann ➡️ 4th, 5th, 6th place - Phlov cosmetics ➡️ 7th- 10th place - Foods by Ann ________________________ Wielki finał WYZWANIA coraz bliżej (dzisiaj 66 dzień wyzwania) !🤗 72 DNI FighterChallenge to był WASZ CZAS i sprawdzian motywacji, a przede wszystkim czas zmian wewnętrznych - wiecie o tym najlepiej👌Nic tak nie uskrzydla jak wygrana z sobą samym💪 Nie ukrywam, że na tym mi najbardziej zależało. Takie przemiany szczególnie uwielbiam nagradzać! Gdybym miała opisać to wyzwanie w kilku słowach, byłyby to: ✅ determinacja ✅ zdrowe uzależnienie ✅ wysiłek ✅ poświęcenie ✅ satysfakcja ✅ siła ✅ motywacja ✅ energia ✅ zmiany ✅ radość Nagrodę już znacie! To Wasze zdrowie, wasze metamorfozy. Ale, ale! Ja też coś dla Was mam🥰 Spośród Was wybiorę aż 10 osób‼️, które chciałabym wyróżnić wyjątkowymi nagrodami. Nie da się inaczej🤭 Co powiecie na: 1 miejsce - dzień z moim beauty teamem ( Sesja z @szulcworks, make up z @patrycjadobrzenieckamakeup oraz włosy z @dudahairdesign) + sesja zdjęciowa + Camp by Ann 2,3 miejsce - Camp by Ann 4,5,6 miejsce - kosmetyki @phlov_by_anna_lewandowska oraz @supermenu_by_anna_lewandowska 7,8,9,10 miejsce - zestawy Foods by Ann ➜ Każda z osób otrzyma również stały dostęp do Aplikacji @Diet_Training_by_Ann a także sportową bluzę od @4f_official Ja już swoja mam i uwielbiam! Dzięki za Wasze wsparcie! A teraz podkręcamy tempo na ostatniej prostej, booooo kto jak kto, ale Fighterki NEVER GIVE UP‼️To jest Wasz czas! Wasza Ann❤️❤️❤️ #FIGHTERCHALLENGE #challenge #annalewandowska

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.