Anna Lewandowska, VIVA! 2015
Fot. Bartek Wieczorek / LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska pokazała nowe zdjęcie z córeczką. Fanki są zachwycone! Zobaczcie, czy Klara urosła

Damian Duda 29 sierpnia 2017 11:50
Anna Lewandowska, VIVA! 2015
Fot. Bartek Wieczorek / LAF AM

 

Zainteresowanie mediów, które towarzyszy małej Klarze, jest ogromne. Fotoreporterzy nie odstępują rodziny Lewandowskich na krok. Trenerka pokazała na Instagramie małą córeczkę. Fani nie kryją zachwytu, niektórzy twierdzą, że córka Anny i Roberta rośnie jak na drożdżach. Zgadzacie się?

 

 

Przeczytaj też: Anna Lewandowska pokazała nowy wózek i ubranko do ćwiczeń dla Klary! Apeluje również o pomoc. Dlaczego?

 

Anna Lewandowska o macierzyństwie

W mediach pojawiały się doniesienia, że Anna i Robert Lewandowscy korzystają z usług niani. Niektórzy internauci nie kryli swojego oburzenia tym faktem. W wywiadzie, którego Anna Lewandowska udzieliła Kindze Rusin, trenerka stanowczo zaprzeczyła tym doniesieniom. W wakacyjnym programie „Dzień Dobry Wakacje’’ żona polskiego piłkarza powiedziała wprost: Nie mam niani!’’. Małą Klarą opiekują się wspólnie ze swoim mężem. Czasami pomagają im babcie, które Anna Lewandowska pozdrowiła w trakcie wywiadu. 

 

Zobacz też: „Patrząc na jego ambicje...’’. Czy Robert Lewandowski przejdzie na sportową emeryturę?

 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.