Anna Lewandowska, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Lewandowska ujawniła swój kolejny talent! 

Tego się po niej nie spodziewaliśmy!

Olga Figaszewska 29 kwietnia 2019 12:51
Anna Lewandowska, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Anna Lewandowska razem z małą Klarą wybrały się na krótkie wakacje. Trenerka za punkt swojej podróży obrała słoneczną Hiszpanię. Z pewnością wróci z naładowanymi bateriami i kolejną dawką motywacji.   Zwłaszcza, że szykuje kolejne projekty! Na Instagramie trenerki możemy podpatrzeć, jak Ania spędza każdy dzień. Nie brakuje zabawy, cudownych widoków i... tańca! 

Taneczny talent Anny Lewandowskiej

Okazuje się, że Ania Lewandowska lubi łączyć przyjemne z pożytecznym. Po kilku dniach solidnego odpoczynku przyszła pora na przygotowania do nowych wyzwań. Gwiazda uprzedzała, że szykuje kolejne projekty. 

Na InstaStories zamieściła zdjęcia zza kulis sesji zdjęciowej. Pojawił się również wyjątkowy filmik... Dzięki niemu już wiemy, że do listy talentów Anny Lewandowskiej możemy dopisać też umiejętności taneczne! Fani nie kryją swojego zachwytu! Widać, że żona Roberta Lewandowskiego w stu procentach spełnia się na wielu polach i czerpie ogromną radość z tego, co robi. 

Jak podoba Ci się filmik z jej udziałem? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It was a busy day with a photo shoot for my next project 💫 Sunday, end of the weekend. So what now? Maybe Summer Shape with👙 @diet_training_by_ann app ?💫 ________________________ Dzisiaj pracowity dzień podczas sesji zdjeciowej do mojego kolejnego projektu 💫 Weekend powoli dobiega końca, część z Was wróci do pracy, a część z Was wyjedzie na weekend majowy... Mam propozycję na zakończenie tego dnia ;-) Krótki i funkcjonalny trening - zacznijmy odliczanie do sezonu bikinii☀️👙! To co? Może wspólny Summer Shape z app @diet_training_by_ann 💫 #annalewandowska #photoshoot #summershape #motivation #workoutbyAnn #work #bikini @calzedonia

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!