Anna Lewandowska, Viva! sierpień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Lewandowska pisze kolejną książkę! Czy zamieści w niej przepisy dla przyszłych mam?

Katarzyna Sielicka/Konrad Szczęsny 5 stycznia 2017 14:15
Anna Lewandowska, Viva! sierpień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Anna Lewandowska pisze kolejną książkę. Trenerka i dietetyczka, która już w kwietniu powita na świecie swoje pierwsze dziecko, zdradziła na Instagramie, że przygotowuje dla swoich fanów niespodziankę. – Książka będzie zgodna z zainteresowaniami Ani – powiedziała nam jej agentka, Monika Rebizant.

Polecamy też: Anna Lewandowska chce podbić niemiecki rynek! Dziś premiera jej książki

Nowa książka Anny Lewandowskiej

Media i fani śledzą niemal każdy ruch Anny Lewandowskiej, odkąd 6 grudnia 2016 r. ogłosiła wraz z mężem, że spodziewają się pierwszego dziecka. Trenerka nie zwalnia tempa i nie rezygnuje z zawodowych zobowiązań. Dietetyczka przygotowuje... kolejną książkę!

„Głowa naładowana i pełna pomysłów... ZDRADZĘ WAM 👉🏻 zaczynam pracę nad kolejną książka ! Uwielbiam wyzwania!” – zdradziła wczoraj na Instagramie żona Roberta Lewandowskiego.

O szczegóły postanowiliśmy zapytać jej agentkę, Monikę Rezbizant. – Nie zdradzę szczegółów, wszystko w swoim czasie. Mogę jedynie powiedzieć, że książka będzie na pewno zgodna z zainteresowaniami i stylem życia Ani – powiedziała nam.

Ciąża Anny Lewandowskiej

Wyznanie żony Roberta Lewandowskiego uruchomiło falę spekulacji. Wiele osób w komentarzach w mediach społecznościowych pyta, czy trenerka i dietetyczka przygotowuje książkę z przepisami dla przyszłych mam, skoro sama w kwietniu urodzi pierwsze dziecko. Niestety, tego Anna Lewandowska nie zdradziła.

Polecamy też: Anna Lewandowska ćwiczy w ciąży i zachęca do tego inne mamy

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.