Anna Lewandowska, Viva! sierpień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Lewandowska pisze kolejną książkę! Czy zamieści w niej przepisy dla przyszłych mam?

Katarzyna Sielicka/Konrad Szczęsny 5 stycznia 2017 14:15
Anna Lewandowska, Viva! sierpień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Anna Lewandowska pisze kolejną książkę. Trenerka i dietetyczka, która już w kwietniu powita na świecie swoje pierwsze dziecko, zdradziła na Instagramie, że przygotowuje dla swoich fanów niespodziankę. – Książka będzie zgodna z zainteresowaniami Ani – powiedziała nam jej agentka, Monika Rebizant.

Polecamy też: Anna Lewandowska chce podbić niemiecki rynek! Dziś premiera jej książki

Nowa książka Anny Lewandowskiej

Media i fani śledzą niemal każdy ruch Anny Lewandowskiej, odkąd 6 grudnia 2016 r. ogłosiła wraz z mężem, że spodziewają się pierwszego dziecka. Trenerka nie zwalnia tempa i nie rezygnuje z zawodowych zobowiązań. Dietetyczka przygotowuje... kolejną książkę!

„Głowa naładowana i pełna pomysłów... ZDRADZĘ WAM 👉🏻 zaczynam pracę nad kolejną książka ! Uwielbiam wyzwania!” – zdradziła wczoraj na Instagramie żona Roberta Lewandowskiego.

O szczegóły postanowiliśmy zapytać jej agentkę, Monikę Rezbizant. – Nie zdradzę szczegółów, wszystko w swoim czasie. Mogę jedynie powiedzieć, że książka będzie na pewno zgodna z zainteresowaniami i stylem życia Ani – powiedziała nam.

Ciąża Anny Lewandowskiej

Wyznanie żony Roberta Lewandowskiego uruchomiło falę spekulacji. Wiele osób w komentarzach w mediach społecznościowych pyta, czy trenerka i dietetyczka przygotowuje książkę z przepisami dla przyszłych mam, skoro sama w kwietniu urodzi pierwsze dziecko. Niestety, tego Anna Lewandowska nie zdradziła.

Polecamy też: Anna Lewandowska ćwiczy w ciąży i zachęca do tego inne mamy

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?