Anna Lewandowska, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska otworzyła swoją pierwszą kawiarnię! Ceny zaskakują...

Gdzie można kupić soki i kawę od trenerki?

Rafał Kowalski 17 listopada 2018 10:54
Anna Lewandowska, Viva! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Anna Lewandowska idzie jak burza i spełnia swoje kolejne marzenia. Po blogu, stronie dla mam, obozach treningowych i sklepie internetowym przyszedł czas na kawiarnię! Żona Roberta Lewandowskiego otworzyła ją wczoraj na warszawskim Wilanowie. Wśród zaproszonych gości pojawiły się: Zosia Zborowska, Paulina Krupińska, Jankes czy Agnieszka Wesołowska. Co kupimy u znanej trenerki? Wiemy!

Kawiarnia i sklep Anny Lewandowskiej – ceny

Zaraz po uroczystym przecięciu wstęgi Anna Lewandowska pochwaliła się spełnionym marzeniem na Instagramie. „Po miesiącach przygotowań, testowania przepisów i dobierania składników, z wielką radością zapraszamy Was w nasze zdrowe progi 🙂🙂 W Healthy Store znajdziecie pyfszne smoothies, superfood bowls oraz soki wyciskane metodą cold press, a ponadto przekąski i oczywiście moje smakołyki @foods_by_ann. Będziecie mogli napić się tu smakowitego i świeżego smoothies oraz mojej ukochanej kawy kuloodpornej”. napisała trenerka w sieci.

Gwiazda dodała też, że to pierwsze, ale nie ostatnie miejsce, gdzie można będzie kupić jej produkty lub spróbować prostych dań z ich użyciem. „Dziś startujemy w Royal Wilanów, ale już wkrótce otwarcie kolejnych punktów. Kto chętny na rozgrzewający napój w te pochmurne dni, pożywną owsiankę albo muffinka? Zapraszam Was bardzo serdecznie, będzie pysznie i zdrowo 💪I to nie koniec... Będzie w całej Polsce zdrowo!”, czytamy.

A co dokładnie i za ile mogą kupić goście Healthy Store by Ann? W ofercie są kawy – od 6 do 14 złotych, soki i smoothies (najdroższe za 17 złotych) oraz zdrowe śniadania, w tym owsianki i superbowly –od 16 do 21 złotych. Ceny są zaskakujące, bo w porównaniu do innych warszawskich kawiarni w ogóle nie szokują.

Tym bardziej zachęcamy Was do odwiedzin kawiarni Ani. Podoba się Wam ten projekt? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No to brudzio za @healthy_store_by_ann 🍋 #healthystorebyann #warszawa

Post udostępniony przez Krzysztof Jankowski Jankes (@jankes_official)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.