Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
O TYM SIĘ MÓWI

Ten problem dotyka wielu kobiet. Anna Lewandowska także z nim walczy

Trenerka zdecydowała się na specjalny zabieg

Olga Figaszewska 17 lipca 2020 11:25
Anna Lewandowska, Viva! 19/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Anna Lewandowska dwa miesiące temu po raz drugi została mamą. W trakcie ciąży nie zwalniała tempa – ćwiczyła i dzieliła się fankami przepisami na pełnowartościowe posiłki. Ale przede wszystkim Anna Lewandowska porusza istotne dla kobiet tematy zdrowotne. Sama także miewa problemy z pewnymi przypadłościami i radzi, jaki można z nimi walczyć. Teraz było podobnie!

Anna Lewandowska o problemie wielu kobiet. Jak sobie z nim radzić?

Anna Lewandowska zdradziła niedawno, że po drugiej ciąży zaobserwowała u siebie tendencję do zatrzymywania wody w organizmie. A to nie jest niczym przyjemnym i objawia się m.in. obrzękami, opuchnięciami skóry, przybieraniem na masie ciała czy bólami. Przyczyną są nawarstwiające się zaburzenia mechanizmów organizmu.

„Dziś pełnia księżyca dała mi popalić. Gorszy sen, częste pobudki, zatrzymanie wody w organizmie (a niestety mam do tego tendencję, szczególnie widzę to po drugiej ciąży) a jak jest u Was? Też widzicie taką zależność?”, napisała niedawno na Instagramie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Walczyć z tą przypadłością można na wiele sposobów. Ważne jest, by pić dużo wody i włączyć do swojego codziennego planu dnia ćwiczenia. Anna Lewandowska na swoim blogu informuje, że ważne jest też unikanie przebywania zbyt długo w jednej pozycji. Należy też unikać wysokich temperatur. Przede wszystkim powinniśmy też zwrócić uwagę na to, co jemy.

„Zwróćcie uwagę na suplementację, szczególnie magnezem i witaminą B6, które bez problemu dostarczycie z żywnością. Gdzie występuje magnez? Znajdziecie go w fasoli, orzechach, produktach pełnoziarnistych i warzywach liściastych. Natomiast witamina B6 występuje m.in. w bananach, orzechach włoskich czy też ziemniakach”, pisała na blogu Anna Lewandowska.

Trenerka wciela w życie te zasady. Postanowiła spróbować jeszcze jednej rzeczy – zabiegu modelującego ciało. Na InstaStories zamieściła zdjęcie z Instytutu MAÉ Health.

„Problemy z zatrzymywaniem wody w organizmie – to moja zmora”, podpisała fotografię.

Anna Lewandowska miała okazję przetestować innowacyjny zabieg na piękną, zdrową i gładką skórę. Polega on na połączeniu trzech technologii: „masażu podciśnieniowego, biostymulującego lasera i światła LED, oferuje nieinwazyjne zabiegi modelujące ciało”. 

Anna Lewandowska
Fot. Instagram Anna Lewandowska

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#Fighterchallenge trwa‼️💪 Czy Wy też macie wrażenie, że dopiero się rozkręcamy?😇 Nadal nie mogę uwierzyć, że jest nas już tak dużo🥰 Prawie 2 miliony Użytkowników 📲 @Diet_Training_by_Ann NIE MOŻE SIĘ MYLIĆ! 💥💥Specjalnie dla niezdecydowanych wrzucam propozycję JADŁOSPISU z informacją, że aplikację można przetestować zupełnie za free. Pierwsze 7 dni jest dla sprawdzenia, czy appka jest dla Was. A tymczasem przygotujcie się na kolejny jutrzejszy TRENING, który znajdziecie już w app., a 16.07 LIVE z PIĘKNĄ ... AKTORKĄ , prawdziwa WOJOWNICZKĄ... ➡️ @weronikaksiazkiewicz o godzinie 18:30👀🤫 ____________________________ Powiem Wam o mojej letniej rutynie☀️ Warzywka pochłaniamy oczywiście pod każdą postacią, ale ostatnio to SOK Z Ogórka z dotakiem spiruliny (@foods_by_ann) 🥒🥒 wychodzi na prowadzenie💚 Dla przypomnienia, taki sok posiada duży wachlarz witamin (C, E i złożone witaminy z grupy B), minerałów (potas, fosfor, magnez, wapń), składa się z 96% wody, co oznacza, że extra nawadnia organizm, dodatkowo wspomaga usuwanie toksyn z organizmu a dzięki dużej ilości błonnika znacząco poprawia trawienie. Dacie się namówić? 🤗 #annalewandowska #challenge #healthyteam #wyzwanie #healthyplanbyann #mom #momoftwo

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.