Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, dzieci gwiazd
Fot. Facebook @Anna Lewandowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Lewandowska zdradziła intymny szczegół dotyczący porodu! Jak przebiegały narodziny Klary?

Konrad Szczęsny 6 czerwca 2017 18:15
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, dzieci gwiazd
Fot. Facebook @Anna Lewandowska

Anna i Robert Lewandowscy w maju tego roku zostali po raz pierwszy rodzicami. Na świat przyszła ich córka Klara, którą jeszcze w zeszłym roku nazwano polskim „royal baby”. Media prześcigały się zarówno w doniesieniach na temat ciąży trenerki, jak i tych dotyczących porodu. W jednym z ostatnich wpisów Anna Lewandowska zdradziła pewien intymny szczegół go dotyczący. Jaki?

Poród Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska, która rodziła w jednej z klinik w Niemczech, chętnie dzieli się z fanami przemyśleniami dotyczącymi okresu ciąży oraz tego, jak powinien wyglądać powrót do formy po porodzie. W jednym z najnowszych wpisów mimowolnie zdradziła kilka szczegółów dotyczących tego szczególnego wydarzenia w swoim życiu.

„Kochani, w odpowiedzi na Wasze liczne i często powtarzające się pytania😉:

✔️ Kiedy wrócić do treningu po porodzie?
Powrót do aktywności fizycznej po naturalnym porodzie, zalecany jest po 6 - ciu tygodniach, chyba ze lekarz prowadzący wyrazi zgodę na podjęcie jej wcześniej. Po cesarskim cięciu można wrócić do ćwiczeń po 12 tygodniach. W obu przypadkach konieczna jest konsultacja i zielone światło od lekarza.

✔️ Pytacie o moją aktualną aktywność fizyczną…
Póki co jest ona ograniczona do chodu oraz podstawowych statycznych ćwiczeń i wzmacniania mięśni dna miednicy! Przypominam, żeby wszystko robić z głową i umiarem, krok po kroku, nie zapominając, że robimy to dla własnego zdrowia.

✔️ Przy karmieniu i trenowaniu należy pamiętać o zwiększeniu podaży kalorii.

Drogie Mamy, teraz jest czas na regenerację więc nic na siłę 😉😉😉”, napisała Anna Lewandowska.

Fani szybko zareagowali i skomentowali wpis sugerując, że skoro Anna Lewandowska już powróciła do ćwiczeń (co prawda w bardzo ograniczonym zakresie, ale jednak), najpewniej urodziła metodą naturalną, nie poprzez cesarskie cięcie.

Fanki o figurze Anny Lewandowskiej

Fanki są zachwycone najnowszym zdjęciem Anny Lewandowskiej, które opatrzyła poradami dotyczącymi ćwiczeń po porodzie.

Z taka figura jaka masz to az chce sie cwiczyc Ania wygladasz mega Klara moze byc dumna z mamy xx”, „Ja po cesarce już dwa tygodnie po delikatnie ćwiczyłam ale ja dobrze się czułam 8godzin po cesarce chodziłam już po sali”, „Aniu wyglądasz cudownie! Zazdroszczę! Jeszcze na żadnym zdjęciu nie widziałam Twojego brzucha po porodzie”, komentowały fanki.  

Polecamy też: 

To już pewne! Równo miesiąc po porodzie Anna Lewandowska wróciła do treningów

Anna Lewandowska w ogniu krytyki: Płaski brzuch nie jest wyznacznikiem szczęścia! Co na to trenerka?

Poważne zmartwienie Anny Lewandowskiej. Przez opiekę nad córką nie może...

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.