Anna Lewandowska i Klara Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
O TYM SIĘ MÓWI

„Nigdy nie przepraszaj za swoje dziecko w takich momentach jak lot"

Anna Lewandowska opowiedziała o podróżowaniu z dzieckiem

Olga Figaszewska 11 maja 2019 07:51
Anna Lewandowska i Klara Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Każdy rodzic, który podróżuje z małym dzieckiem dobrze wie, że to ogromne wyzwanie. Anna Lewandowska postanowiła podzielić się z fanami swoim doświadczeniem. Klara miała zaledwie dwa miesiące, kiedy po raz pierwszy wyjechała z rodzicami na zagraniczne wakacje.  Anna Lewandowska nie ukrywa, że większość swojego czasu spędzają w samolotach. „Dzięki temu Klara poznaje wiele ciekawych osób, a na dodatek jest bardzo towarzyska”, podkreśla. Jak każda mama dobrze wiem, że dzieci mają swoje gorsze i lepsze dni. Dlatego… co zrobić, by podróż całej rodziny przebiegła w przyjemnej atmosferze? Swoimi patentami podzieliła się z fankami w najnowszym wpisie!

Anna Lewandowska o podróżowaniu z dzieckiem

Niedawno po raz kolejny udały się w daleką podróż. Za swój cel obrały słoneczną Hiszpanię. Ania Lewandowska zachwycała swoich fanów kolejnymi zdjęciami z Andaluzji. Jak córeczka trenerki znosi długie podróże samolotem? Okazuje się, że gwiazda ma swoje sposoby, by uprzyjemnić Klarze czas podczas podróży. Jak przyznała: „Czasem potrafi znaleźć różne atrakcje w samolocie, choćby zabawa z sąsiadem z tylnego rzędu w "A ku ku”.

Przed każdym lotem organizuje dla Klary różne atrakcje. „Wcześniej wybieramy zabawki, książki. Bardzo lubimy wszelkie zabawki magnetyczne np. książeczki układanki z elementami na magnes. U nas idealnie sprawdzają się małe drewniane edukacyjne zabawki jak telefon czy aparat. Robienie zdjęć chmurom sprawia dużo frajdy ”, zdradziła.

Ania Lewandowska wyznała, że Klara zawsze ma pod ręką swoją ulubiona przytulankę. W jej podręcznej torbie nie brakuje ciastoliny i manualnych gniotków. Trenerka nie ukrywa, że w kryzysowych sytuacjach ulega i włącza córeczce bajki w telefonie.

„Hej❗ Przecież wiemy jak jest! Gwar w samolocie, dziecko zmęczone, płacze, zmiana ciśnienia, ... a wszyscy dookoła próbują zasnąć. Kiedyś ktoś powiedział mi bardzo mądrą rzecz: „nigdy nie przepraszaj za swoje dziecko w takich momentach jak lot. To tylko małe dziecko”, zaapelowała żona Roberta Lewandowskiego.

W komentarzach internautki dziękują jej za poruszenie tego tematu: „I za to Cie Aniu uwielbiam jako matkę . Za bycie normalna. I bajkę w telefonie wlaczysz , i mówisz że różnie bywa... Nie kolorujesz i na siłę nie twierdzisz, że zawsze idealnie 🙆‍♀️👊 buziaki dla was dziewczyny 😍”, „Szykujemy sie powoli do lotu na wakacje😬 skorzystamy z porad napewno!😍😘💕”, „Jesteś wspaniałą mamą a Klarcia dzieckiem i ma prawo czasem płakać 👍💕❤❤”, ,,Jak dobrze było przeczytać Twój wpis. Przed nami pierwszy lot 😱 pomocne rady jak zawsze".

Oczywiście zdarzały się także mało przychylne opinie. „To Ty jako rodzic odpowiadasz za dziecko i za to, aby nie przeszkadzało innym pasażerom”, ,,Jak lecisz z dzieckiem to moze lepiej ekonomiczna klasa żeby nie wkurzac tych którzy zaplacili wiecej za bilet", ,,Samolot to takze nie jest plac zabaw ani gabinet terapeutyczny dla dzieci. Kazdy pasazer ma prawo do podrozowania w ciszy I spokoju", czytamy.

A jakie jest Wasze zdanie w tej kwestii?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) #annalewandowska #family

Anna Lewandowska, wakacje gwiazd
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?