Anna Lewandowska o niani dla Laury i Klary
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska szczerze o kompleksach i budowaniu pewności siebie

„Z dziewczyny z małego miasta wyrosłam na kobietę, która wie czego chce”

Olga Figaszewska 23 września 2020 09:58
Anna Lewandowska o niani dla Laury i Klary
Fot. Instagram

Dla Anny Lewandowskiej nie ma rzeczy niemożliwych. Na swoim koncie ma wiele sportowych sukcesów. Motywuje kobiety do działania i utrzymania zdrowego trybu życia. Tworzy kolejne projekty i tak naprawdę trudno wymienić wszystkie jej aktywności! Anna Lewandowska zawsze podkreśla, że najważniejszy jest dla niej rozwój i każdego dnia sięga po więcej. Nie zapomina jednak o docenieniu tego, co ma. ,,Czasami trudno nam docenić samych siebie, koncentrujemy się głównie na tym, co podoba nam się u innych, a czego nam samym brakuje", pisze. Anna Lewandowska w nowym poście próbuje obudzić w swoich obserwatorkach pewność siebie i natchnąć je do działania, realizacji planów i marzeń. Trenerka opowiedziała także o kompleksach. 

Anna Lewandowska zaapelowała do fanek

Nie da się ukryć, że najczęściej na drodze do realizacji stoją kompleksy czy brak pewności siebie. Część osób zapyta: ,,Co na ten temat może wiedzieć Anna Lewandowska - spełniona kobieta sukcesu, szczęśliwa mama i żona?". Trenerka postanowiła podzielić się z obserwatorkami swoimi doświadczeniami i... zmienić ich nastawianie. W budowaniu pewności siebie pomógł jej sport. 

,,Dobrze pamiętam czas, w którym jako nastolatka mieszkałam w Podkowie Leśnej. Roztargniona Ania borykała się z tymi samymi wątpliwościami i kompleksami, co każda dziewczyna.  Dojrzewając nabrałam pewności siebie (znowu się powtórzę😆 sport mi w tym pomógł) , uświadomiłam sobie, że z dziewczyny z małego miasta wyrosłam na kobietę, która wie czego chce. Po prostu lubi i docenia to, jaka jest! Pomogło mi doświadczenie, które zdobyłam budując relacje z innymi KOBIETAMI, pracując z nimi, wzajemnie się motywując, ucząc się od siebie nawzajem. Wiele akcji, w których uczestniczyłam, pokazało mi, że mam w sobie siłę", wyznała Anna Lewandowska. 

W kolejnej części postu trenerka opowiedziała, jak rozpoczęła się jej zmiana. Zaczęła od wypisania swoich mocnych stron i czytała listę na głos. Ale to nie wszystko. 

,,W chwilach zwątpienia, powracających wątpliwości, sięgam do moich zapisków. Dbam o swój rozwój osobisty. Uwielbiam rozmowy z ciekawymi i mądrymi ludźmi, lubię inspirować się kobietami przedsiębiorczymi, wspaniałym mami, korzystam ze szkoleń coachingowych, czytam. Wszystko to bardzo mi pomaga", dodała. 

Które cechy ceni w sobie najbardziej?

,,Wypisz proszę 3 CECHY , które cenisz w sobie. Na mojej liście znalazły się: pracowitość, pozytywne nastawienie, dyscyplina.. A Ty? Co tak naprawdę w sobie lubisz? Cenisz?

Czekam na Wasze wpisy", zakończyła trenerka.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Appreciation🌹 We are happy to talk about our GOALS, DREAMS, PLANS. But often there is something stopping us... Lack of self-confidence, lack of the right attitude.... I am sure that everyone knows what I'm talking about. Sometimes it is difficult for us to appreciate ourselves, we focus mainly on what we like about others and what we lack. Are you curious how ive CHANGE? I wrote down my strengths and then read the list. In moments of doubt and failure, I look back to my notes. They remind me that I really have something to like! _________ DOCENIANIE 🌹 Wiele z nas chętnie mówi o swoich CELACH, MARZENIACH , PLANACH.Ale często na drodze do ich realizacji jest coś, co ją uniemożliwia. Brak wiary w siebie, brak odpowiedniego nastawienia, czy też kompleksy. Pewnie każdy wie, o czym mówię. Czasami trudno nam docenić samych siebie, koncentrujemy się głównie na tym, co podoba nam się u innych, a czego nam samym brakuje. Dobrze pamiętam czas, w którym jako nastolatka mieszkałam w Podkowie Leśnej. Roztargniona Ania borykała się z tymi samymi wątpliwościami i kompleksami, co każda dziewczyna. Dojrzewając nabrałam pewności siebie (znowu się powtórzę😆 sport mi w tym pomógł) , uświadomiłam sobie, że z dziewczyny z małego miasta wyrosłam na kobietę, która wie czego chce.Po prostu lubi i docenia to,jaka jest! Pomogło mi doświadczenie, które zdobyłam budując relacje z innymi KOBIETAMI, pracując z nimi, wzajemnie się motywując, ucząc się od siebie nawzajem. Wiele akcji, w których uczestniczyłam, pokazało mi, że mam w sobie siłę. Jesteście ciekawi jak zaczęła się moja zmiana? WYPISYWAŁAM swoje mocne strony, a następnie CZYTAŁAM tę listę na głos. W chwilach zwątpienia, powracających wątpliwości, sięgam do moich zapisków. Dbam o swój rozwój osobisty. Uwielbiam rozmowy z ciekawymi i mądrymi ludźmi, lubię inspirować się kobietami przedsiębiorczymi, wspaniałym mami, korzystam ze szkoleń coachingowych, czytam. Wszystko to bardzo mi pomaga. ▶️Zacznijmy od początku... Wypisz proszę 3 CECHY , które cenisz w sobie. Na mojej liście znalazły się: pracowitość, pozytywne nastawienie, dyscyplina... A Ty? Co tak naprawdę w sobie lubisz? Cenisz? Czekam na Wasze wpisy ❤️ ⬇️⬇️⬇️

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.