Anna Lewandowska, ciąża, Klara Lewandowska
Fot. Instagram Anna Lewandowska
O NIEJ JEST GŁOŚNO

„Od zawsze chciałam mieć dziecko”. Anna Lewandowska w poruszających słowach o macierzyństwie, Klarze i największych marzeniach!

Olga Figaszewska 20 października 2017 13:00
Anna Lewandowska, ciąża, Klara Lewandowska
Fot. Instagram Anna Lewandowska

 

Anna Lewandowska kilka miesięcy została mamą i nigdy nie ukrywa, że macierzyństwo było spełnieniem jej najskrytszych marzeń. Trenerka podzieliła się z fanami wyjątkowym zdjęciem, a przy okazji opowiedziała o Klarze, ciąży i największych, najważniejszych pragnieniach. Co zdradziła?

 

Zobacz też: Anna i Robert Lewandowscy są ze sobą od 10 lat! Teraz to najbardziej znana para w Polsce, a kiedyś...

 

Wzruszający wpis Anny Lewandowskiej

Dość długo udawało jej się utrzymać informację o ciąży w tajemnicy przed mediami. Z Robertem chcieli ten wyjątkowy czas przeżyć tylko we dwójkę. Nie rezygnowała z aktywności fizycznej i utrzymała doskonałą formę. Po ciąży szybko wróciła do dawnej sylwetki. Widać, że jest szczęśliwa, a swoją pozytywną energią pragnie podzielić się z całym światem.

 

Teraz zdecydowała się opowiedzieć o najważniejszych marzeniach. Zdjęcie, które zamieściła na Instagramie przedstawia ją przed ciążą, w trakcie i po narodzinach Klary. Anna Lewandowska jest świadoma, że niektórzy dostrzegą na nim jedynie brzuch, zwłaszcza, że nigdy wcześniej nie podzieliła się z fanami zdjęciem nagiego, ciążowego brzuszka. Dla innych zamieszczone przez trenerkę zdjęcie będzie to metamorfozą aktywnego sportowca, ale znajdzie się również jeszcze jedna grupa osób, które skupią uwagę wyłącznie na emocjach jakie Ania chciała przekazać swoim czytelnikom. „Ale dla mnie to zdjęcie przestawia najważniejsze marzenia”, napisała ukochana trenerka Polek.

 

Anna Lewandowska, przepisy Anny Lewandowskiej, Robert Lewandowski, Anna Lewandowska w ciąży
Fot. Instagram Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

 

Zobacz też: „Nie mam niani!’’. W pierwszym wywiadzie po porodzie Anna Lewandowska dementuje doniesienia mediów

 

Zobacz też: Czas pokaże, czy będziemy dobrymi rodzicami. Co Anna i Robert Lewandowscy mówili VIVIE! o dzieciach?

 

Anna Lewandowska o Klarze

Jedno z jej najważniejszych marzeń spełniło się kilka miesięcy temu, gdy na świat przyszło jej pierwsze dziecko, córeczka Klara. Od zawsze chciałam mieć dziecko. I choć ciąża jest wymagającym wyzwaniem pod kątem ciała i psychiki, to posiadanie dziecka jest jedną z najpiękniejszych rzeczy, która mnie spotkała. Klara mnie uczy, motywuje do rozwoju, przypomina o tym, co ważne w życiu, wyjaśnia Ania Lewandowska.


Drugim marzeniem Ani jest inspirowanie Polek do świadomego dbania o siebie w trakcie ciąży. Ania tworzyła dla przyszłych mam specjalne warsztaty i nagrywała płyty DVD, na których doradzała jak wzmocnić mięśnie, stawy, czy poprawić równowagę i stabilność. „Kluczowa jest odpowiednia aktywność fizyczna – BO W ZDROWYM CIELE… ZDROWE DZIECKO”, dodaje Ania.  

 

 

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Fot. Instagram

Polecamy też: Anna Lewandowska wraca do pracy po porodzie. Kto zajmie się małą Klarą? Trenerka zdecydowała się na odważny krok!

 

Ostatnie marzenie dotyczy… równowagi. Jednocześnie jest apelem skierowanym do kobiet, by na co dzień nie zapominały o sobie samej i korzystały z radości życia: „Każda z nas pełni różne role w życiu – jesteśmy partnerkami, mamami, córkami, jesteśmy aktywne zawodowo i realizujemy siebie w czasie wolnym. Niestety z różnych powodów zapominamy o balansie i zaniedbujemy siebie w którymś z obszarów, co ma negatywny wpływ na pozostałe. Dlatego warto starać się o to, by mieć czas i energię na wszystko”.


„Trzy zdjęcia, trzy marzenia, trzy wnioski. Dbajcie o siebie. Zachowajcie równowagę. Realizujcie swoje plany”, zakończyła trenerka.

 

Zobacz też: Anna Lewandowska przełamuje tabu. Trenerka pokazała wyjątkowe zdjęcie z Klarą

 

Zgadzacie się z nią? My w pełni popieramy!

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.