Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska szczerze o body shamingu: „Za chuda, za duża. Jak teraz wam się podobam?”

Trenerka i dietetyczka chciała zwrócić uwagę na pewien problem!

Gabriela Czernecka 30 sierpnia 2020 06:44
Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Anna Lewandowska bardzo szybko wróciła do formy po ciąży. Po narodzinach pierwszej córki Klary niemal po sześciu tygodniach zaprezentowała idealną sylwetkę. W przypadku Laury trenerka rozpoczęła projekt, zachęcając innych do powrotu do formy. Szybko doszła do idealnej sylwetki, a internauci zarzucili jej, że w rzeczywistości nie wygląda tak jak na Instagramie. Teraz Anna Lewandowska odpowiedziała na komentarze internautów mocnym nagraniem!

Anna Lewandowska o figurze po ciąży

Anna Lewandowska często mierzy się z krytyką. Tym razem postanowiła pokazać swoim internautom, że ma do tego dystans. W relacjach na InstaStories wystąpiła z... doczepionym brzuchem i wielką sztuczną pupą. Tak ubrana zatańczyła do piosenki Beyonce, Single ladies. „Bardzo ciałopozytywna! Za chuda, za duża jak teraz wam się podobam?”, napisała na nagraniu.

W ten sposób trenerka chce zwrócić uwagę na problem wyśmiewania i komentowania wyglądu innych osób. Sama często spotyka się z hejtem i nieprzychylnymi komentarzami. Żona Roberta Lewandowskiego zdradziła, że wzięła udział w pewnym nagraniu, ale jeszcze nie zdradziła o jaki projekt chodzi. Dowiemy się już niebawem. Co sądzicie o jej podejściu?  

Anna Lewandowska
Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.