Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska szczerze o body shamingu: „Za chuda, za duża. Jak teraz wam się podobam?”

Trenerka i dietetyczka chciała zwrócić uwagę na pewien problem!

Gabriela Czernecka 30 sierpnia 2020 06:44
Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Anna Lewandowska bardzo szybko wróciła do formy po ciąży. Po narodzinach pierwszej córki Klary niemal po sześciu tygodniach zaprezentowała idealną sylwetkę. W przypadku Laury trenerka rozpoczęła projekt, zachęcając innych do powrotu do formy. Szybko doszła do idealnej sylwetki, a internauci zarzucili jej, że w rzeczywistości nie wygląda tak jak na Instagramie. Teraz Anna Lewandowska odpowiedziała na komentarze internautów mocnym nagraniem!

Anna Lewandowska o figurze po ciąży

Anna Lewandowska często mierzy się z krytyką. Tym razem postanowiła pokazać swoim internautom, że ma do tego dystans. W relacjach na InstaStories wystąpiła z... doczepionym brzuchem i wielką sztuczną pupą. Tak ubrana zatańczyła do piosenki Beyonce, Single ladies. „Bardzo ciałopozytywna! Za chuda, za duża jak teraz wam się podobam?”, napisała na nagraniu.

W ten sposób trenerka chce zwrócić uwagę na problem wyśmiewania i komentowania wyglądu innych osób. Sama często spotyka się z hejtem i nieprzychylnymi komentarzami. Żona Roberta Lewandowskiego zdradziła, że wzięła udział w pewnym nagraniu, ale jeszcze nie zdradziła o jaki projekt chodzi. Dowiemy się już niebawem. Co sądzicie o jej podejściu?  

Anna Lewandowska
Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.