Anna Lewandowska, VIVA! 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI!

Anna Lewandowska okrzyknięta najbardziej wpływową WAG!

Żonę Roberta Lewandowskiego doceniły niemieckie media

Gabriela Czernecka 8 listopada 2018 12:43
Anna Lewandowska, VIVA! 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Anna Lewandowska najbardziej wpływową WAG! Żona Roberta Lewandowskiego jest jedną z najpopularniejszych w Polsce trenerek fitness. Jakiś czas temu poszerzyła swoją działalność o dziedziny związane ze zdrowym trybem życia, prowadzi bloga dla pań, pragnących zadbać o swoją sylwetkę, ale także dla młodych mam. Jest autorką licznych książek oraz aplikacji do ćwiczeń, prowadzi centrum treningowe i sklep internetowy. Niedawno znalazła się na liście 50 najbogatszych Polek magazynu Wprost. Teraz jej działalność i postawę docenił niemiecki Bild. Anna Lewandowska została najbardziej wpływową WAG Bundesligi!

Anna Lewandowska najbardziej wpływową WAG

Taki tytuł przyznał polskiej trenerce niemiecki Bild. Wszystko wskazuje na to, że ciężką pracę Anny Lewandowskiej doceniły właśnie zagraniczne media.  Najpopularniejszy tabloid w Niemczech określił żonę Roberta Lewandowskiego najbardziej wpływową kobietą Blundesligi. Co brano pod uwagę? Ocenę wystawiano na podstawie czterech różnych kategorii: społeczność, glamour, sport oraz wpływ na karierę męża.

Analizując te cztery kategorie, Anna Lewandowska może się pochwalić sporymi osiągnięciami. Wraz z mężem często udzielają się charytatywnie. „Z moich informacji wynika, że z własnych pieniędzy Lewandowscy przekazali już na cele charytatywne ponad milion złotych. To bardzo ostrożne szacunki, ta kwota może być jeszcze wyższa, ponieważ o wielu ich akcjach nie wiemy, jako że Lewandowscy często wolą pozostać w tych sprawach anonimowi i robią wielkie przelewy jako "anonimowi pomagacze”, pisał w ubiegłym roku jeden z dziennikarzy Super Expressu, Piotr Koźmiński. 

Jakiś czas temu Anna Lewandowska założyła blog babybyAnn, na którym stworzyła mały świat dla mam. Znajdziemy tam zarówno ubranka dla swoich pociech, ale i porady dotyczące posiłków, jakie możemy zaserwować czy celów podróży, jakie możemy obrać. Nie zabrakło tam także rozmów ze znanymi mamami, które dzielą się z innymi tym, jak zmagają się z codziennymi problemami. 

W kategorii glamour zwycięstwo nie było tak oczywiste. Warto podkreślić, że Anna Lewandowska rzadko pojawia się publicznie na wielkich galach czy imprezach. Najczęściej w eleganckiej wersji mamy okazję zobaczyć ją podczas imprez związanych ze światem sportu lub z działalnością charytatywną. Wówczas faktycznie, możemy podziwiać ją w eleganckich stylizacjach. Tak było choćby podczas balu stacji TVN w 2015 roku, gdzie Anna Lewandowska zaprezentowała się w  kreacji La Manii. 

O sukcesach sportowych Ani nie musimy wspominać - wielokrotna medalistka mistrzostw  Polski, trzykrotna medalistka mistrzostw świata i sześciokrotna medalistka mistrzostw Europy w karate. Nieustannie na swoim Instagramie zachęca internautów do treningów, zawsze służąc im radom. Podobnie jest w przypadku jej męża, którego zawsze wspiera i wiernie mu kibicuje.

Nic więc dziwnego, że żona polskiego piłkarza pokonała inne kandydatki do tego tytułu, zwyciężając we wszystkich kategoriach: „Z pewnością ma wpływ na karierę męża. Opracowuje dla niego plan fitness oraz odżywiania. Pojawiały się pogłoski w Hiszpanii, że naciskała na zmianę klubu. Za granicą mogłaby nadal zwiększać swoją wartość rynkową”, możemy przeczytać na łamach gazety. Pozostaje nam tylko pogratulować!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?