Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba
O TYM JEST GŁOŚNO

Anna Lewandowska rozpoczęła przygotowania do świąt!

Zobacz, jak ozdobiła choinkę!

Olga Figaszewska 6 grudnia 2018 13:30
Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Święta już za dwa tygodnie! Gwiazdy już rozpoczęły przygotowania do tego wyjątkowego czasu. Niektóre z nich już podzieliły się na Instagramie udekorowanymi wnętrzami swoich domów. Do ich grona dołączyła również Anna Lewandowska!

Choinka Anny Lewandowskiej

Na fali przygotowań do świąt Bożego Narodzenia, Anna Lewandowska również pochwaliła się w sieci zdjęciem przystrojonej choinki. Trenerka ozdobiła drzewko białym i czerwonymi bombkami, a także delikatnymi światełkami. Jest to delikatna odmiana, ponieważ rok temu postawiła wyłącznie na biel. Fani są zachwyceni także outfitem gwiazdy. Ania zapozowała do fotografii w ciepłym, białym sweterku i uroczej opasce z rogami renifera! Wyglądała cudownie!

„Szykuję dla Was specjalny wpis odnośnie ubranek jakie polecam, które pojawi się już wkrótce na @babybyann. Nie da się ukryć, że od urodzenia Klarci pytacie mnie w setkach przemiłych maili, gdzie kupuję sukieneczki czy inne ubranka dla mojej córki”, zapowiedziała Ania.

Co rodzina Lewandowskich planuje na święta? Tego nie zdradzili. Na pewno spędzą je w gronie najbliższych.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.