Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba
O TYM JEST GŁOŚNO

Anna Lewandowska rozpoczęła przygotowania do świąt!

Zobacz, jak ozdobiła choinkę!

Olga Figaszewska 6 grudnia 2018 13:30
Anna Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Święta już za dwa tygodnie! Gwiazdy już rozpoczęły przygotowania do tego wyjątkowego czasu. Niektóre z nich już podzieliły się na Instagramie udekorowanymi wnętrzami swoich domów. Do ich grona dołączyła również Anna Lewandowska!

Choinka Anny Lewandowskiej

Na fali przygotowań do świąt Bożego Narodzenia, Anna Lewandowska również pochwaliła się w sieci zdjęciem przystrojonej choinki. Trenerka ozdobiła drzewko białym i czerwonymi bombkami, a także delikatnymi światełkami. Jest to delikatna odmiana, ponieważ rok temu postawiła wyłącznie na biel. Fani są zachwyceni także outfitem gwiazdy. Ania zapozowała do fotografii w ciepłym, białym sweterku i uroczej opasce z rogami renifera! Wyglądała cudownie!

„Szykuję dla Was specjalny wpis odnośnie ubranek jakie polecam, które pojawi się już wkrótce na @babybyann. Nie da się ukryć, że od urodzenia Klarci pytacie mnie w setkach przemiłych maili, gdzie kupuję sukieneczki czy inne ubranka dla mojej córki”, zapowiedziała Ania.

Co rodzina Lewandowskich planuje na święta? Tego nie zdradzili. Na pewno spędzą je w gronie najbliższych.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?