Anna Lewandowska, VIVA! 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Anna Lewandowska dołączyła do programu Dzień dobry TVN!

Czym jeszcze zajmuje się trenerka?

Weronika Kostyra 26 marca 2019 06:54
Anna Lewandowska, VIVA! 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Anna Lewandowska jest nie tylko jedną z najbardziej znanych trenerek fitness w Polsce. Jest też spełnioną żoną i mamą, mistrzynią karate, pisarką, bizneswoman, a teraz również… gwiazdą telewizji! Do długiej listy swoich osiągnięć dopisała prowadzenie własnego programu w ramach telewizji śniadaniowej Dzień dobry TVN. Czego będzie ono dotyczyło?

Anna Lewandowska dołączyła do Dzień dobry TVN

Anna Lewandowska nie zwalnia tempa! Tym razem zaskoczyła nas pomysłem dołączenia do programu Dzień dobry TVN. Trenerka poprowadzi cykl Sztuki walki, w którym będzie prezentować inspirujące historie kobiet. Będzie on emitowany raz na dwa tygodnie. W pierwszym odcinku odwiedziła klub Amazonek w Łodzi. Spotkała się z kobietami po operacji usunięcia piersi. „To są kobiety, które mówią z pełną pasją do życia. Wdzięczne, że dostały drugie życie”, powiedziała Anna Lewandowska.

Gwiazda po raz kolejny udowodniła, że ma głowę pełnych pomysłów i nie boi się zawodowych wyzwań. To kolejna z długiej listy jej działalności.  Poza obecnością w telewizji trenerka udowodniła już, że ma głowę do interesów. Od pewnego czasu prowadzi w Warszawie własne Healthy Center by Ann, czyli centrum treningowo-dietetyczne. Anna Lewandowska jest też właścicielką marki Foods By Ann produkujących zdrowe produkty spożywcze. Część z nich można kupić w kawiarnio-sklepach Healthy Store także sygnowanych jej nazwiskiem.

Odkąd trenerka została mamą poświęca dużo uwagi produktom skierowanym do dzieci i świeżo upieczonych mam. Stworzyła własną markę Baby by Ann, która sprzedaje między innymi śliczne dziecięce ubranka. Często ubrana w nie jest Klara Lewandowska, córka Anny i Roberta.

Trenerka uczyniła ze swojej pasji do sportu i zdrowego żywienia sposób na zarabianie wielkich pieniędzy. Wydała kilka książek dotyczących zdrowia i treningów, a także dbania o formę w ciąży i po niej. To samo dotyczy płyt DVD z treningami, a także nowej aplikacji treningowej. Duża popularnością cieszą się też organizowane przez nią obozy treningowe. Miejsca na nie zawsze wyprzedają się w kilkadziesiąt minut, mimo że nie należą do najtańszych.

Do tego wszystkiego od początku prowadzi blog, który zbiera w jednym miejscu wszystkie gałęzie działalności Anny Lewandowskiej. Żona piłkarza często komunikuje się z fanami i zdradza im szczegóły swojego codziennego dnia, przy okazji motywując do walki o zdrowie i zgrabną sylwetkę. Nie jest jednak tajemnicą, że jednocześnie świetnie na tym zarabia. Robert i ona sprawili, że nazwisko Lewandowski stało się marką przyciągającą uwagę. Anna i Robert Lewandowscy otworzyli własną agencję PR. Oboje są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Jak do wszystkiego czym się zajmują – postanowili podejść do tego profesjonalnie i opiekę nad wizerunkiem postanowili oddać w ręce specjalistów.

Firma to dla Anny Lewandowskiej coś więcej niż praca i obowiązek. Traktuje to jako hobby. Jest nie tylko pomysłodawczynią, ale pełni też rolę prezesa firmy. Sama opracowuje produkty, dopilnowuje realizacji i jakości. Robert Lewandowski nie do końca był przekonany, gdy Ania przedstawiła mu plany. Zmienił zdanie dopiero widząc gotowy biznesplan. Wspiera żonę w rozwoju i spełnianiu marzeń.

Wielkie pieniądze jakie zarabiają Anna i Robert Lewandowscy inwestują między innymi w nieruchomości, ale też hojnie wspierają różne inicjatywy charytatywne. Wszystkie projekty zawodowe Anna Lewandowska łączy jednocześnie z rolą mamy. W którym z nich sprawdza się najlepiej? 

Anna Lewandowska w Dzień Dobry TVN
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska w niemieckim magazynie
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.