Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa, Anna Kournikova przechodzą kryzys przed całowanie się z fankami?!
Fot. BuzzFoto/LFI, East News
Z OSTATNIEJ CHWILI

Anna Kournikova i Enrique Iglesias znów zostali rodzicami!

Na świat przyszło trzecie dziecko pary. Chłopiec czy dziewczynka?

Rafał Kowalski 11 lutego 2020 07:29
Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa, Anna Kournikova przechodzą kryzys przed całowanie się z fankami?!
Fot. BuzzFoto/LFI, East News

Enrique Iglesias i Anna Kournikova są razem już prawie 19 lat. Rozpoznawalna na całym świecie para znalazła chyba idealny przepis na udany związek. Idealnym patentem okazuje się chronienie prywatności. Zakochani nie opowiadają w mediach o szczegółach swojej relacji. Tenisistce udało się ukryć przed fanami nawet najpierw to, że jest w 2. ciąży, a teraz to, że urodziła!

Anna Kournikova urodziła. Enrique Iglesias znów został tatą! Trzecie dziecko pary

Informacja o tym, że Anna Kournikova urodziła nie jest na razie potwierdzona przez blondwłosą piękność i piosenkarza. Jak na razie szczęśliwą nowinę przekazać miał według Daily Maila brat Enrique Iglesiasa – Julio Junior, który zdradził tę informację dziennikarzom chilijskiego radia ADN.

Gdy reporterzy zapytali go o plotki dotyczące tego, że zostanie wujkiem, 46-latek przyznał, że właściwie to… właśnie został już wujkiem. Niedowierzający dziennikarz dopytał: „Czyli dziecko się już urodziło”, a gość potwierdził, że tak. Gwiazdor nie chciał jednak zdradzić płci noworodka zasłaniając się tajemnicą.

Przypomnijmy, że Enrique Iglesias i Anna Kournikova są już rodzicami bliźniąt, Lucy i Nicholasa, którzy przyszli na świat w 2017 roku. Wtedy oczekująca na poród mama także ukrywała swoją ciąże. O tej drugiej poinformowali gospodarze jednego z hiszpańskich show. Z kolei znajomi pary udzielali prasie wypowiedzi, w których dodawali, że rosyjska tenisistka korzysta z usług najlepszych lekarzy, którzy odwiedzają ją w jej posiadłości.

Mamy nadzieję, że Enrique i Anna potwierdzą niedługo te radosne wieści. Serdecznie gratulujemy! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Kournikova Iglesias (@annakournikova)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Enrique Iglesias (@enriqueiglesias)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.