Aktorzy Na wspólnej, TVN, Na wspólnej
Fot. Justyna ROJEK/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Aktorka Na wspólnej urodziła! Zdradziła płeć dziecka i pokazała zdjęcie

Fani składają jej gratulacje

Konrad Szczęsny 16 sierpnia 2019 12:59
Aktorzy Na wspólnej, TVN, Na wspólnej
Fot. Justyna ROJEK/East News

Anna Kerth, aktorka serialowa, po raz drugi została mamą! Pierwszym zdjęciem dziecka podzieliła się z fanami na swoim profilu na Instagramie. Przy okazji zdradziła również jego płeć.

Anna Kerth została matką. Płeć dziecka

Miłośnikom Na wspólnej znana jest z roli Małgosi Zimińskiej. W lutym tego roku Anna Kerth ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Po raz pierwszy została matką dwa lata temu: wówczas na świecie pojawił się jej synek.

Aktorka zamieściła w sieci zdjęcie stópek maleństwa i zdradziła płeć dziecka! Okazuje się, że... to również chłopiec. 38-latka poinformowała także, że wybrała poród naturalny, mimo że pierwszego synka urodziła poprzez cesarskie cięcie. Było to jej wielkim marzeniem, choć niełatwym do zrealizowania.

„W końcu mogę to napisać: JEST! Naczekaliśmy się. Nasz drugi syn jest już z nami. Oswajamy się i regenerujemy. Dzięki wszystkim za trzymanie kciuków, zwłaszcza przy końcówce. Było za co. Skoro mam już Waszą obecność i uwagę, to chciałam napisać, że oficjalnie zostałam #VBAC (poród siłami natury po cesarskim cięciu), z czego jestem dumna a zarazem ogromnie wdzięczna osobom, które mnie wspierały w moim pragnieniu”, napisała Anna Kerth.

Internauci gratulują Annie Kerth narodzin drugiego dziecka

Oczywiście pod fotografią pojawiła się masa gratulacji. Wszyscy życzą mamie i jej synkowi zdrowia.

„Gratulacje dla Pani za #vbac! Dużo zdrówka dla maluszka. Pięknych chwil”, „Wow gratuluję vbac!!! Dzielna jesteś! 😘”, „Gratulacje! Niech maluch rośnie zdrowo. Bardzo się cieszę, że udał Ci się #vbac, brawo!”, „Gratulacje!!!! To piękne, że zdecydowałas się na vbac ❤️”piszą rozemocjonowani fani.

My także dołączamy się do gratulacji!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W końcu mogę TO napisać: JEST!!! 👶🏻Naczekaliśmy się 🙈 Nasz drugi syn jest już z nami 😍 Oswajamy się i regenerujemy. Dzięki wszystkim za trzymanie kciuków , zwłaszcza przy końcówce. Było za co 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Skoro mam już Waszą obecność i uważność chciałam napisać, że oficjalnie zostałam #VBAC , z czego jestem dumna a zarazem ogromnie wdzięczna osobom, które mnie wspierały w moim pragnieniu. Zespołowi lekarzy, którzy mi tę próbę umożliwili a przede wszystkim „mojej” położnej, bez której ten proces i finał w tej postaci, by się nie wydarzył. To jeden z tych tematów, o którym myślę, że warto mówić, więc wkrótce pewnie osobny post na ten temat. Tymczasem... Jest tak wiele osób, które wspierały nas na tej ostatniej, acz mega trudnej i wyjątkowo długiej prostej! Rodzina - która wspierała zawsze i cierpliwie czekała, gdy my po raz kolejny odpowiadaliśmy, że „czekamy dalej”. Przyjaciele, którzy nie dali nam zwariować odwiedzając nas i przygarniając, by życie wciąż wyglądało normalnie. A przy tym ofiarując swoją pomoc „w nocy o północy”... Osoby, które dbały o nasz komfort i psychiczny spokój, były wyrozumiałe i służyły nie tylko swoim profesjonalizmem, ale i dobrym słowem czy gestem. A nawet osoby, dzięki którym mogłam brać udział w nowych projektach pomimo niepewności czasu. Nie sposób tu wymienić każdego z osobna, ale te osoby wiedzą, że to o nich mowa. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY 🙏🏻💖 Jesteśmy w komplecie 👪——> 👨‍👩‍👦‍👦💪🏻🥰🙏🏻 #rodzina #razemnajlepiej #wkomplecie #syn #brat #bracia #mama #tata #rodzice #razem #newborn #birth #vbac #family #together #love #happiness #momoftwo #mommy #daddy #brother #brotherhood #givingbirth #life #atlast #missioncompleted

Post udostępniony przez Anna Kerth (@anna_kerth)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.