Aktorzy Na wspólnej, TVN, Na wspólnej
Fot. Justyna ROJEK/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Aktorka Na wspólnej urodziła! Zdradziła płeć dziecka i pokazała zdjęcie

Fani składają jej gratulacje

Konrad Szczęsny 16 sierpnia 2019 12:59
Aktorzy Na wspólnej, TVN, Na wspólnej
Fot. Justyna ROJEK/East News

Anna Kerth, aktorka serialowa, po raz drugi została mamą! Pierwszym zdjęciem dziecka podzieliła się z fanami na swoim profilu na Instagramie. Przy okazji zdradziła również jego płeć.

Anna Kerth została matką. Płeć dziecka

Miłośnikom Na wspólnej znana jest z roli Małgosi Zimińskiej. W lutym tego roku Anna Kerth ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Po raz pierwszy została matką dwa lata temu: wówczas na świecie pojawił się jej synek.

Aktorka zamieściła w sieci zdjęcie stópek maleństwa i zdradziła płeć dziecka! Okazuje się, że... to również chłopiec. 38-latka poinformowała także, że wybrała poród naturalny, mimo że pierwszego synka urodziła poprzez cesarskie cięcie. Było to jej wielkim marzeniem, choć niełatwym do zrealizowania.

„W końcu mogę to napisać: JEST! Naczekaliśmy się. Nasz drugi syn jest już z nami. Oswajamy się i regenerujemy. Dzięki wszystkim za trzymanie kciuków, zwłaszcza przy końcówce. Było za co. Skoro mam już Waszą obecność i uwagę, to chciałam napisać, że oficjalnie zostałam #VBAC (poród siłami natury po cesarskim cięciu), z czego jestem dumna a zarazem ogromnie wdzięczna osobom, które mnie wspierały w moim pragnieniu”, napisała Anna Kerth.

Internauci gratulują Annie Kerth narodzin drugiego dziecka

Oczywiście pod fotografią pojawiła się masa gratulacji. Wszyscy życzą mamie i jej synkowi zdrowia.

„Gratulacje dla Pani za #vbac! Dużo zdrówka dla maluszka. Pięknych chwil”, „Wow gratuluję vbac!!! Dzielna jesteś! 😘”, „Gratulacje! Niech maluch rośnie zdrowo. Bardzo się cieszę, że udał Ci się #vbac, brawo!”, „Gratulacje!!!! To piękne, że zdecydowałas się na vbac ❤️”piszą rozemocjonowani fani.

My także dołączamy się do gratulacji!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W końcu mogę TO napisać: JEST!!! 👶🏻Naczekaliśmy się 🙈 Nasz drugi syn jest już z nami 😍 Oswajamy się i regenerujemy. Dzięki wszystkim za trzymanie kciuków , zwłaszcza przy końcówce. Było za co 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Skoro mam już Waszą obecność i uważność chciałam napisać, że oficjalnie zostałam #VBAC , z czego jestem dumna a zarazem ogromnie wdzięczna osobom, które mnie wspierały w moim pragnieniu. Zespołowi lekarzy, którzy mi tę próbę umożliwili a przede wszystkim „mojej” położnej, bez której ten proces i finał w tej postaci, by się nie wydarzył. To jeden z tych tematów, o którym myślę, że warto mówić, więc wkrótce pewnie osobny post na ten temat. Tymczasem... Jest tak wiele osób, które wspierały nas na tej ostatniej, acz mega trudnej i wyjątkowo długiej prostej! Rodzina - która wspierała zawsze i cierpliwie czekała, gdy my po raz kolejny odpowiadaliśmy, że „czekamy dalej”. Przyjaciele, którzy nie dali nam zwariować odwiedzając nas i przygarniając, by życie wciąż wyglądało normalnie. A przy tym ofiarując swoją pomoc „w nocy o północy”... Osoby, które dbały o nasz komfort i psychiczny spokój, były wyrozumiałe i służyły nie tylko swoim profesjonalizmem, ale i dobrym słowem czy gestem. A nawet osoby, dzięki którym mogłam brać udział w nowych projektach pomimo niepewności czasu. Nie sposób tu wymienić każdego z osobna, ale te osoby wiedzą, że to o nich mowa. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY 🙏🏻💖 Jesteśmy w komplecie 👪——> 👨‍👩‍👦‍👦💪🏻🥰🙏🏻 #rodzina #razemnajlepiej #wkomplecie #syn #brat #bracia #mama #tata #rodzice #razem #newborn #birth #vbac #family #together #love #happiness #momoftwo #mommy #daddy #brother #brotherhood #givingbirth #life #atlast #missioncompleted

Post udostępniony przez Anna Kerth (@anna_kerth)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?