Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Karczmarczyk jest w zaawansowanej ciąży?

Aktorka pokazała zaskakujące zdjęcie!

VIVA! 12 sierpnia 2018 09:52
Anna Karczmarczyk
Fot. instagram@anna_karczmarczyk

Anna Karczmarczyk wyszła za maż zaledwie miesiąc temu. Jej ślub z ukochanym Pascalem Litwinem odbył się w tajemnicy i dopiero po fakcie aktorka zdradziła szczegóły uroczystości. Teraz gwiazda Na dobre i na złe znowu szokuje! Na swoim instagramie opublikowała zdjęcia z dość dużym ciążowym brzuszkiem.

Czy Anna Karczmarczyk jest w ciąży?

Anna Karczmarczyk wie, że ze względu na sekretny ślub media i fani z zaciekawieniem i uwagą śledzą teraz jej życie prywatne. Aktorka wykorzystała to i pokazała zdjęcia sugerujące, że jest w ciąży. Szybko okazało się jednak, że spory ciążowy brzuszek to jedynie charakteryzacja do roli. Sama podpisała zdjęcie „Kangur”. Część fanów dała się nabrać na żart i natychmiast zaczęła gratulować młodej aktorce. Inni zaczęli jednak komentować zdjęcie w zabawny sposób: „To na przyszłość wiadomo , jak w ciąży będzie się wyglądać”. Świeżo upieczona mężatka odpowiedziała im dowcipnie: „ciąża instant polecam”.

Na informację o pierwszej ciąży Anny Karczmarczyk musimy więc jeszcze poczekać. 

 

.kangur 😅 📽 „Nigdy dobrze się nie czułem” reż. @ppowolny zdjęcia @elbojoloko

Post udostępniony przez Anna Karczmarczyk (@anna_karczmarczyk)

 

.przedstawiam wam MARTĘ 🤟🏻

Post udostępniony przez Anna Karczmarczyk (@anna_karczmarczyk)

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!