Anna Kalata, VIVA!
Fot. Iza Grzybowska?MAKATA
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Anna Kalata poprowadzi własny program telewizyjny!

Była pani minister przeszła spektakularną metamorfozę!

Weronika Kostyra 2 kwietnia 2018 08:45
Anna Kalata, VIVA!
Fot. Iza Grzybowska?MAKATA

Anna Kalata była ministrem pracy i polityki społecznej. Kiedy rozstała się z polityką, została wiceprezesem Polsko-Indyjskiej Izby Gospodarczej. Jak sama mówi, Indie zmieniły jej życie. Po wyjeździe przeszła wewnętrzną przemianę i postanowiła zmienić swoje życie – schudła 40 kilogramów i zagrała w filmie Bollywood.

„Jeszcze byłam ministrem pracy, kiedy w czerwcu 2007 roku pojechaliśmy z oficjalną wizytą do Delhi. Boże, jaki to piękny kraj, pomyślałam. Jacy cudowni ludzie. Ile serdecznych uczuć. Wszystko notowałam w pamięci. I nieznajomych, którzy się do siebie uśmiechali. I syna prowadzącego pod rękę matkę staruszkę. I słońce, które nas oślepiało. I kolory, jakimi mieniła się ulica. I… dotarło do mnie, że idąc w tym upale, się męczę, że mam za dużo ciała na sobie, że w tej radosnej atmosferze chciałabym znowu mieć 20 lat i wyglądać jak wtedy”, mówiła w wywiadzie dla VIVY!

Anna Kalata poprowadzi program telewizyjny

Była pani minister nie boi się życiowych wyzwań. Odmieniona Anna Kalata w 2010 wystąpiła w Tańcu z gwiazdami i zajęła się biznesem. Teraz powraca! Jak donosi portal wirtualnemedia.pl poprowadzi własny program telewizyjny „Z pasją przez życie” na antenie stacji Nobox TV.

„Zgodziłam się prowadzić program. Nie oznacza to jednak, że rezygnuje z działalności biznesowej. Jak sama mówi, liczy na kolejną życiową przygodę. Dlaczego zdecydowała się akurat na program poradnikowy? – Chcę, żeby widzowie potrafili przemyśleć swoją obecną sytuację zawodową. Jeśli czujemy się wypaleni albo nasz zawód znika z rynku pracy, powinniśmy umieć wytyczyć sobie nową ścieżkę”, zdradziła Faktowi.

Jesteście ciekawi? 

Anna Kalata, VIVA!
Fot. Iza Grzybowska?MAKATA

Anna Kalata, Krzysztof Hulboj

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.