Z ŻYCIA GWIAZD

Zobacz, jak wypoczywają Ania i Robert Lewandowscy! Te zdjęcia robią wrażenie!

Kto im towarzyszył?

Olga Figaszewska 3 stycznia 2019 17:55

To kolejny, intensywny rok. Nic dziwnego, że trenerka po świętach Bożego Narodzenia zdecydowała się na urlop poza granicami Polski. Ania Lewandowska wykorzystała okazję, by spędzić trochę czasu nie tylko z Robertem i ukochaną córeczką! Kto im towarzyszył?

Wakacje Ani i Roberta Lewandowskich

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski za cel swojej podróży obrali Dubaj. To tutaj hucznie witali Nowy Rok w towarzystwie MaRiny Łuczenko-Szczęsnej, Wojciecha Szczęsnego, Sławomira Peszko i jego żony, Anny. Trenerka nie zapomniała również o swoich obserwatorach, którym złożyła  życzenia noworoczne.

„A rok 2018 był dla mnie DOBRYM i pracowitym rokiem♥️. Nasza córeczka Klara skończyła roczek, ten pierwszy gdzie wszystko jest nowe. Mam nadzieję, że ten następny przyniesie kolejne piękne historie i doświadczenia.

Mam cudownego i kochanego męża, który zawsze jest przy nas♥️. Zawodowo też wydarzyło się dużo nowego i dobrego ✨🙂 Ale to co najważniejsze to RODZINA, ZDROWIE i MIŁOŚĆ i za to dziękuję 2018, i proszę o kolejne takie dobre lata.

Bo wiecie co? Życie tak szybko ucieka, nie powtórzymy żadnego dnia.
Dlatego bądźmy MILI, ŻYCZLIWI, DOBRZY, WSPIERAJMY się I SZANUJMY, INSPIRUJMY i więcej UŚMIECHAJMY. Śmiech to zdrowie i tego wszystkiego ŻYCZĘ Wam na nadchodzący 2019 rok.”, napisała Ania Lewandowska.

Na jej Instagramie pojawiły się zachwycające zdjęcia z podróży. Nie zabrakło również uroczej fotografii z mężem i córeczką. Możemy podejrzeć, jak Ania wypoczywa ze znajomymi na jachcie. Do jednego ze zdjęć zapozowała w szortach i kolorowym topie od bikini. Dzięki czemu zaprezentowała swoją idealnie wyrzeźbioną sylwetkę. I nic dziwnego, że fani nie mogą przejść obok niej obojętnie. Gwiazda zdradziła, że nie rezygnuje z treningu nawet podczas urlopu! „Brzuszek ekstra wyrzezbiony”, „Pani Aniu wygląda Pan i rewelacyjnie A co najważniejsze jest pani naturalną kobieta A nie dziełem chirurga jest Pani królową tegorocznego Sylwestra pozdrawiam mama fit 8 wspaniałych skarbów ❤️”, „Jak patrzę na tą sylwetkę❤️ to od razu chce mi się ćwiczyć💃”, czytamy.

Zobaczcie, jak rodzina Lewandowskich spędza urlop poza granicami Polski! My zazdrościmy im takich widoków! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.