Kto im towarzyszył?

Olga Figaszewska 3 stycznia 2019 17:55

To kolejny, intensywny rok. Nic dziwnego, że trenerka po świętach Bożego Narodzenia zdecydowała się na urlop poza granicami Polski. Ania Lewandowska wykorzystała okazję, by spędzić trochę czasu nie tylko z Robertem i ukochaną córeczką! Kto im towarzyszył?

Wakacje Ani i Roberta Lewandowskich

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski za cel swojej podróży obrali Dubaj. To tutaj hucznie witali Nowy Rok w towarzystwie MaRiny Łuczenko-Szczęsnej, Wojciecha Szczęsnego, Sławomira Peszko i jego żony, Anny. Trenerka nie zapomniała również o swoich obserwatorach, którym złożyła  życzenia noworoczne.

„A rok 2018 był dla mnie DOBRYM i pracowitym rokiem♥️. Nasza córeczka Klara skończyła roczek, ten pierwszy gdzie wszystko jest nowe. Mam nadzieję, że ten następny przyniesie kolejne piękne historie i doświadczenia.

Mam cudownego i kochanego męża, który zawsze jest przy nas♥️. Zawodowo też wydarzyło się dużo nowego i dobrego ✨🙂 Ale to co najważniejsze to RODZINA, ZDROWIE i MIŁOŚĆ i za to dziękuję 2018, i proszę o kolejne takie dobre lata.

Bo wiecie co? Życie tak szybko ucieka, nie powtórzymy żadnego dnia.
Dlatego bądźmy MILI, ŻYCZLIWI, DOBRZY, WSPIERAJMY się I SZANUJMY, INSPIRUJMY i więcej UŚMIECHAJMY. Śmiech to zdrowie i tego wszystkiego ŻYCZĘ Wam na nadchodzący 2019 rok.”, napisała Ania Lewandowska.

Na jej Instagramie pojawiły się zachwycające zdjęcia z podróży. Nie zabrakło również uroczej fotografii z mężem i córeczką. Możemy podejrzeć, jak Ania wypoczywa ze znajomymi na jachcie. Do jednego ze zdjęć zapozowała w szortach i kolorowym topie od bikini. Dzięki czemu zaprezentowała swoją idealnie wyrzeźbioną sylwetkę. I nic dziwnego, że fani nie mogą przejść obok niej obojętnie. Gwiazda zdradziła, że nie rezygnuje z treningu nawet podczas urlopu! „Brzuszek ekstra wyrzezbiony”, „Pani Aniu wygląda Pan i rewelacyjnie A co najważniejsze jest pani naturalną kobieta A nie dziełem chirurga jest Pani królową tegorocznego Sylwestra pozdrawiam mama fit 8 wspaniałych skarbów ❤️”, „Jak patrzę na tą sylwetkę❤️ to od razu chce mi się ćwiczyć💃”, czytamy.

Zobaczcie, jak rodzina Lewandowskich spędza urlop poza granicami Polski! My zazdrościmy im takich widoków! 

1/7
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Copyright @@annalewandowskahpba
1/7

Anna Lewandowska zachwyca figura na wakacjach

2/7
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Copyright @@slawomirpeszko
2/7

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski ze Sławomirem Peszko i jego żoną, Anną.

3/7
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Copyright @annalewandowskahpba
3/7

Nawet podczas urlopu nie odpuszcza treningu

4/7
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Copyright @@annalewandowskahpba
4/7

Sylwester Ani i Roberta Lewandowskich

5/7
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Copyright @Instagram/@_rl9
5/7

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska

6/7
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Copyright @@annalewandowskahpba
6/7

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski hucznie witali Nowy Rok w towarzystwie MaRiny Łuczenko-Szczęsnej, Wojciecha Szczęsnego, Sławomira Peszko i jego żony, Anny.

7/7
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Copyright @@annalewandowskahpba
7/7

Anna Lewandowska

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.