O NICH JEST GŁOŚNO

Anna i Robert Lewandowscy tracą wiarygodność?

„Niektórzy są Lewandowskimi zmęczeni’’

Damian Duda 9 czerwca 2018 13:30

Anna i Robert Lewandowscy to prawdziwa power couple! On — najlepiej zarabiający polski piłkarz. Ona — motywacja dla milionów Polek w walce o siebie. Nikt nie może odmówić im jednego, silnej pozycji w polskim show-biznesie, której — mogłoby się wydawać — nikt nie może zaszkodzić. Jednak czy na pewno tak jest? 

Kampanie reklamowe Lewandowskich

Reklama szamponu, smarfonów, operatora sieci komórkowej czy luksusowej marki dla mężczyzn... — to zaledwie część kampanii, w które zaangażowani są piłkarz i jego żona. Niestety, może się okazać, że w pewnym momencie Anna i Robert Lewandowscy stracą wiarygodność w oczach konsumentów. Jak podkreśla w rozmowie z Super Expressem medioznawca, Marcin Sanakiewicz, obecność Lewandowskich w mediach już teraz jest bardzo duża. „Ta intensywność jest dzisiaj spora i myślę, że niektórzy już są Lewandowskimi zmęczeni’’.

Sanakiewicz uspokaja, że to w żaden sposób nie zaszkodzi najlepiej zarabiającej polskiej parze w osiąganiu kolejnych zawodowych sukcesów. „Wiarygodności jako profesjonalistów nie powinno osłabić, bo Lewandowski wciąż będzie świetnym piłkarzem, a jego żona uznaną specjalistką od zdrowego stylu życia. Co do wiarygodności jako ludzi, sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana, bo to zagadnienie z granicy filozofii. Trudno je w jakikolwiek sposób zmierzyć’’, wyznał medioznawca w rozmowie z Super Expressem.

Zgadzacie się z jego opinią? 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.