Anna i Robert Lewandowscy,
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

„To dla nas ogromny zaszczyt’’! Anna i Robert Lewandowscy spotkali się z Julią Roberts

Damian Duda 6 września 2017 15:00
Anna i Robert Lewandowscy,
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

 

Anna i Robert Lewandowscy podzielili się ze swoimi fanami wyjątkowym zdjęciem, na którym są razem z laureatką Oscara Julią Roberts!  Zarówno piłkarz, jak i jego żona są zachwyceni aktorką. 

 

Zobacz też: Jak mieszkają Anna i Robert Lewandowscy? Zobaczcie wnętrza ich domu!

 

Lewandowscy w Weronie

To jest ich czas! Marki biją się o to, żeby Anna i Robert Lewandowscy wystąpili właśnie w ich kampaniach reklamowych. Choć nie wszystkim do gustu przypadły reklamy, w których wystąpił piłkarz, jego pozycja na rynku jest niezagrożona. Lewandowski jest m.in. ambasadorem polskiej marki odzieżowej oraz dużej sieci komórkowej. Na brak propozycji reklamowych nie może narzekać również Anna Lewandowska. Nie tak dawno żona piłkarza została ambasadorką marki Calzedonia. Z tej okazji Lewandowscy zostali zaproszeni na pokaz najnowszej kolekcji do włoskiej Werony. Para sportowców miała przyjemność spotkać się z Julią Roberts, która od kilku lat również jest ambasadorką marki. Anna i Robert zrobili sobie zdjęcie z laureatką Oscara, którym pochwalili się w mediach społecznościowych. 

 

Zobacz też: Anna Lewandowska pochwaliła się zdjęciem topless w ciąży! Trenerka urodzi już za miesiąc

 

Wspaniała ikona. To dla nas ogromny zaszczyt, że mogliśmy ją spotkać w Weronie”, napisał piłkarz. Fani nie kryją zachwytu i... lekkiej zazdrości. Kto nie chciałby mieć zdjęcia z Julią Roberts

 

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Julia Roberts
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

 

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

 

Przeczytaj też: Anna Lewandowska pokazała nowe zdjęcie z córeczką. Fanki są zachwycone! Zobaczcie, czy Klara urosła

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?