Anna i Robert Lewandowscy,
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

„To dla nas ogromny zaszczyt’’! Anna i Robert Lewandowscy spotkali się z Julią Roberts

Damian Duda 6 września 2017 15:00
Anna i Robert Lewandowscy,
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

 

Anna i Robert Lewandowscy podzielili się ze swoimi fanami wyjątkowym zdjęciem, na którym są razem z laureatką Oscara Julią Roberts!  Zarówno piłkarz, jak i jego żona są zachwyceni aktorką. 

 

Zobacz też: Jak mieszkają Anna i Robert Lewandowscy? Zobaczcie wnętrza ich domu!

 

Lewandowscy w Weronie

To jest ich czas! Marki biją się o to, żeby Anna i Robert Lewandowscy wystąpili właśnie w ich kampaniach reklamowych. Choć nie wszystkim do gustu przypadły reklamy, w których wystąpił piłkarz, jego pozycja na rynku jest niezagrożona. Lewandowski jest m.in. ambasadorem polskiej marki odzieżowej oraz dużej sieci komórkowej. Na brak propozycji reklamowych nie może narzekać również Anna Lewandowska. Nie tak dawno żona piłkarza została ambasadorką marki Calzedonia. Z tej okazji Lewandowscy zostali zaproszeni na pokaz najnowszej kolekcji do włoskiej Werony. Para sportowców miała przyjemność spotkać się z Julią Roberts, która od kilku lat również jest ambasadorką marki. Anna i Robert zrobili sobie zdjęcie z laureatką Oscara, którym pochwalili się w mediach społecznościowych. 

 

Zobacz też: Anna Lewandowska pochwaliła się zdjęciem topless w ciąży! Trenerka urodzi już za miesiąc

 

Wspaniała ikona. To dla nas ogromny zaszczyt, że mogliśmy ją spotkać w Weronie”, napisał piłkarz. Fani nie kryją zachwytu i... lekkiej zazdrości. Kto nie chciałby mieć zdjęcia z Julią Roberts

 

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Julia Roberts
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

 

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

 

Przeczytaj też: Anna Lewandowska pokazała nowe zdjęcie z córeczką. Fanki są zachwycone! Zobaczcie, czy Klara urosła

 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.