Sabina Zięba 24 maja 2017 13:30
1/8
Copyright @Instagram
1/8

Anna i Robert Lewandowscy ponad dwa tygodnie temu zostali rodzicami małej Klary. Jednak mimo nawału nowych obowiązków, nie zwalniają tempa swojego życia. Anna wróciła niedawno do ćwiczeń, czym pochwaliła się na Instagramie, natomiast Robert uczestniczył w rozgrywkach swojej drużyny, Bayernu Monachium.

Polecamy też: Anna Lewandowska powróciła do pracy! Fani nie kryją zachwytu


W miniony weekend piłkarz zagrał ostatni mecz ligowy i para znalazła czas na krótki wypoczynek. Na profilach społecznościowych zdążyli pochwalić się zdjęciami z wakacji nad Jeziorem Garda we Włoszech, gdzie wybrali się prawdopodobnie z córeczką oraz przyjaciółmi. Anna Lewandowska jako pierwsza zamieściła fotografię, na której pozuje na balkonie na tle pięknego widoku. Podpisując ją, podzieliła się z fanami swoimi przemyśleniami i motywowała ich do działania: "Czas na krótkie ładowanie baterii! Każdy tego potrzebuje, zasługuje na chwile luzu. Nie musimy być perfekcyjni. Zbyt często chcemy zapracować na akceptację innych dopasowując ich reguły do siebie. Miej pasję, realizuj się". Obserwatorki z entuzjazmem zareagowały na wpis dietetyczki i komentowały m. in. "Oj tak, za bardzo gonimy króliczka zamiast wyluzować. Dobrego odpoczynku", "Zasłużyłaś na relax! Wydałaś na świat kolejne istnienie, jesteś twórczynią cudu! Za parę dni Twój pierwszy dzień matki, wszystkiego naj, bądź dumna z siebie! Zawsze!", czy "Świetne słowa, aczkolwiek bardziej wydaje mi się że dopasowujemy siebie do reguł innych przez co często zapominamy o sobie/ gubimy trochę samych siebie". W naszej galerii możecie zobaczyć zdjęcia pary z aktualnych wakacji we Włoszech, a także przekonać się, jak wypoczywali w innych miejscach.

Polecamy też: Romantyczna randka Anny i Roberta Lewandowskich. Zobacz, jak chwalą się swoim uczuciem!

3/8
Copyright @Instagram
3/8

To zdjęcie Anna podpisała: "Woda kokosowa: woda życia! Piję ją regularnie, bo jako aktywna osoba wiem, jak ważne jest uzupełnianie elektrolitów. To jeden z ulubionych składników w mojej diecie. Potas, magnez, sód, wapń są bardzo istotne dla prawidłowego rozwoju organizmu, a szczególnie układu nerwowego i mięśniowego. Regularne picie wody kokosowej przyspiesza metabolizm i jest niemal gwarancją zachowania świetnego zdrowia i samopoczucia. Fit Mamy 👉🏻 Wam też polecam".

Polecamy też: „Chcą, by Klara od małego przyzwyczajała się do...’’. Anna i Robert Lewandowscy wiedzą, jak chcą wychować córkę!

4/8
Copyright @Instagram
4/8

Zdjęcie pary z poprzednich wakacji.

Polecamy też: Francuskie media porównują Annę Lewandowską do Victorii Beckham. Dlaczego?

5/8
Copyright @Instagram
5/8

Anna Lewandowska pochwaliła się również zrywaniem świeżych cytryn we Włoskim kurorcie.

Polecamy też: Anna Lewandowska pokazała córeczkę. Zdjęcie Klary wywołało ogromne poruszenie!

7/8
Copyright @Instagram
7/8

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.