Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Gala Mistrzów Sportu 2020
Fot. TRICOLORS/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska olśniła stylizacją na Gali Mistrzów Sportu!

Gwiazda zachwycała u boku swojego męża

Sabina Zięba 4 stycznia 2020 21:00
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Gala Mistrzów Sportu 2020
Fot. TRICOLORS/East News

Już w sobotni wieczór 4 stycznia odbyła się Gala Mistrzów Sportu, czyli 85. finał Plebiscytu Przeglądu Sportowego oraz Polsatu. Co roku w tym zestawieniu Robert Lewandowski zajmuje wysokie pozycje, a na czerwonym dywanie dzielnie towarzyszy mu żona, bądź sama w jego imieniu odbiera wyróżnienia. Tym razem przyszli we dwoje, lecz fotoreporterzy szczególnie skupili się na obecności trenerki i uwiecznili, jak gwiazda prezentuje się podczas drugiej ciąży.

Anna Lewandowska na Gali Mistrzów Sportu 2020

W ostatnich dniach Lewandowscy przebywali na egzotycznych wakacjach, by specjalnie wrócić na Plebiscyt Przeglądu Sportowego. Trzeba przyznać, że prezentowali się naprawdę zachwycająco!

Robert pokazał się w klasycznym smokingu, a Anna Lewandowska postawia na suknię w odcieniu mocnej czerwieni. Jej kreacja była niezwykle kobieca za sprawą kroju - głębokie rozcięcie odsłaniało jej smukłe nogi, a dekolt w kształcie litery V wyeksponował biust. Kiedy sportsmenka stanęła bokiem, można było zauważyć, że jej brzuszek jest już naprawdę sporych rozmiarów!

Widać, że ciąża trenerce zdecydowanie służy. Nie uważacie?  

Robert i Anna Lewandowscy na Gali Mistrzów Sportu 2020

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Gala Mistrzów Sportu 2020
Fot. Piotr Molecki/East News

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Gala Mistrzów Sportu 2020
Fot. TRICOLORS/East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?