Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Gala Mistrzów Sportu 2020
Fot. TRICOLORS/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska olśniła stylizacją na Gali Mistrzów Sportu!

Gwiazda zachwycała u boku swojego męża

Sabina Zięba 4 stycznia 2020 21:00
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Gala Mistrzów Sportu 2020
Fot. TRICOLORS/East News

Już w sobotni wieczór 4 stycznia odbyła się Gala Mistrzów Sportu, czyli 85. finał Plebiscytu Przeglądu Sportowego oraz Polsatu. Co roku w tym zestawieniu Robert Lewandowski zajmuje wysokie pozycje, a na czerwonym dywanie dzielnie towarzyszy mu żona, bądź sama w jego imieniu odbiera wyróżnienia. Tym razem przyszli we dwoje, lecz fotoreporterzy szczególnie skupili się na obecności trenerki i uwiecznili, jak gwiazda prezentuje się podczas drugiej ciąży.

Anna Lewandowska na Gali Mistrzów Sportu 2020

W ostatnich dniach Lewandowscy przebywali na egzotycznych wakacjach, by specjalnie wrócić na Plebiscyt Przeglądu Sportowego. Trzeba przyznać, że prezentowali się naprawdę zachwycająco!

Robert pokazał się w klasycznym smokingu, a Anna Lewandowska postawia na suknię w odcieniu mocnej czerwieni. Jej kreacja była niezwykle kobieca za sprawą kroju - głębokie rozcięcie odsłaniało jej smukłe nogi, a dekolt w kształcie litery V wyeksponował biust. Kiedy sportsmenka stanęła bokiem, można było zauważyć, że jej brzuszek jest już naprawdę sporych rozmiarów!

Widać, że ciąża trenerce zdecydowanie służy. Nie uważacie?  

Robert i Anna Lewandowscy na Gali Mistrzów Sportu 2020

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Gala Mistrzów Sportu 2020
Fot. Piotr Molecki/East News

Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, Gala Mistrzów Sportu 2020
Fot. TRICOLORS/East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.