Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Nie mieli wyjścia. Anna i Robert Lewandowscy musieli się rozstać.... 

To nie była dla nich łatwa decyzja!

Gabriela Czernecka 12 listopada 2020 06:51
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Anna i Robert Lewandowscy należą do grona najpopularniejszych małżeństw w Polsce. Chętnie udzielają się publicznie i charytatywnie, a na swoim social mediach co jakiś czas publikują urywki ze swojego prywatnego życia. Nic dziwnego, że dla wielu są przykładem zgodnego małżeństwa. W ich życiu nie brakuje jednak momentów, w których zmuszeni są podjąć trudne decyzje. Zwykle para nie dzieli się takimi informacjami w social mediach, ale tym razem Ania Lewandowska postanowiła zrobić wyjątek.

Anna i Robert Lewandowski rozstali się na kilka dni

Choć rok 2020 powoli dobiega końca, Anna i Robert Lewandowscy nie zwalniają tempa. Para w ostatnich miesiącach prowadziła aktywne życie zawodowe - piłkarz triumfował w Lidzie Mistrzów, a trenerka podejmowała kolejne zawodowe wyzwania. W międzyczasie zostali rodzicami drugiej córeczki Laury. 

Z pewnością więc para ten rok będzie dobrze wspominać. Małżeństwo nie ukrywa jednak, że w tym roku zdarzyły się i przykre momenty. Przypomnijmy, że w ostatnich dniach głośno jest o relacji Roberta Lewandowskiego z byłym menadżerem, który podejrzewany jest o szantażowanie polskiego zawodnika i kierowanie gróźb. Teraz trenerka wyznała, że musiała się rozstać z mężem na kilka dni. Dlaczego?

Wszystko ze względu na zobowiązania zawodowe. Małżeństwo musiało spędzić kilka dni z dala od siebie: „ 2 intensywne dni w Warszawie, a teraz 2 różne kierunki. Ja - na zachód👧🏼👶🏻Robert - południe⚽️ I tak to czasem wyglada🥺❤️”, napisała na Instagramie Ania Lewandowska, która już w niedzielę i środę będzie kibicować Robertowi w pojedynkach reprezentacji Polski w Lidze Narodów. Na szczęście to tylko chwilowe rozstanie i małżeństwo alda chwila będzie miało okazję znów spędzić ze sobą czas!  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.