Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Nie mieli wyjścia. Anna i Robert Lewandowscy musieli się rozstać.... 

To nie była dla nich łatwa decyzja!

Gabriela Czernecka 12 listopada 2020 06:51
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Anna i Robert Lewandowscy należą do grona najpopularniejszych małżeństw w Polsce. Chętnie udzielają się publicznie i charytatywnie, a na swoim social mediach co jakiś czas publikują urywki ze swojego prywatnego życia. Nic dziwnego, że dla wielu są przykładem zgodnego małżeństwa. W ich życiu nie brakuje jednak momentów, w których zmuszeni są podjąć trudne decyzje. Zwykle para nie dzieli się takimi informacjami w social mediach, ale tym razem Ania Lewandowska postanowiła zrobić wyjątek.

Anna i Robert Lewandowski rozstali się na kilka dni

Choć rok 2020 powoli dobiega końca, Anna i Robert Lewandowscy nie zwalniają tempa. Para w ostatnich miesiącach prowadziła aktywne życie zawodowe - piłkarz triumfował w Lidzie Mistrzów, a trenerka podejmowała kolejne zawodowe wyzwania. W międzyczasie zostali rodzicami drugiej córeczki Laury. 

Z pewnością więc para ten rok będzie dobrze wspominać. Małżeństwo nie ukrywa jednak, że w tym roku zdarzyły się i przykre momenty. Przypomnijmy, że w ostatnich dniach głośno jest o relacji Roberta Lewandowskiego z byłym menadżerem, który podejrzewany jest o szantażowanie polskiego zawodnika i kierowanie gróźb. Teraz trenerka wyznała, że musiała się rozstać z mężem na kilka dni. Dlaczego?

Wszystko ze względu na zobowiązania zawodowe. Małżeństwo musiało spędzić kilka dni z dala od siebie: „ 2 intensywne dni w Warszawie, a teraz 2 różne kierunki. Ja - na zachód👧🏼👶🏻Robert - południe⚽️ I tak to czasem wyglada🥺❤️”, napisała na Instagramie Ania Lewandowska, która już w niedzielę i środę będzie kibicować Robertowi w pojedynkach reprezentacji Polski w Lidze Narodów. Na szczęście to tylko chwilowe rozstanie i małżeństwo alda chwila będzie miało okazję znów spędzić ze sobą czas!  

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.