Anna Guzik, VIVA! kwiecień 2008
Fot. Piotr Porębski/Metaluna
O NIEJ SIĘ MÓWI

Anna Guzik urodziła! Gwiazda podzieliła się z fanami wzruszającym zdjęciem

Olga Figaszewska 13 czerwca 2017 21:30
Anna Guzik, VIVA! kwiecień 2008
Fot. Piotr Porębski/Metaluna

To prawdziwy baby boom w polskim show-biznesie! Anna Lewandowska, Paulina Sykut-Jeżyna, Otylia Jędrzejczak niedawno powitały na świecie swoje dzieci. Anna Guzik podzieliła się dziś z fanami wyjątkową wiadomością. Aktorka urodziła córeczkę!

Ciąża Anny Guzik


 Anna Guzik została mamą po raz 3! Aktorka za pomoca Facebooka poinformowała o tym, że 9 czerwca została mamą małej Bogny.

„Kochani, 9 czerwca nasza rodzina się powiększyła. Przywitaliśmy na świecie naszą córeczkę Bognę. Czujemy się dobrze i pozdrawiamy gorąco!”, ogłosiła.

W ubiegłym roku urodziła bliźnięta: Basi i Niny. Co mówiła nie tak dawno o roli matki?

 "Bycie podwójną mamą to podwójna radość i szczęście, ale też spore wyzwanie. Przy dzieciach życie staje na głowie. To, co do tej pory wydawało się proste, już takie nie jest. Ale jestem dość dobrze zorganizowana. Mogę też liczyć na pomoc męża i rodziny" , zwierzyła się w rozmowie z Dobrym Tygodniem.

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.