Anna Czartoryska, VIVA! maj 2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Anna Czartoryska-Niemczycka wyprawiła baby shower!

Zobacz, jak wyglądało wyjątkowe przyjęcie!

Olga Figaszewska 15 kwietnia 2019 12:51
Anna Czartoryska, VIVA! maj 2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Anna Czartoryska-Niemczycka wkrótce zostanie mamą. Niedawno gwiazda podzieliła się z fanami zdjęciem z baby shower. Kto pojawił się na wyjątkowym przyjęciu? Zobacz zdjęcia!

Baby shower Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej

Za chwilę ich rodzina zwów się powiększy. Anna Czartoryska-Niemczycka po raz trzeci zostanie mamą. Wraz z mężem, Michałem Niemczyckim wychowuje 4-letniego synka Ksawerego i 2.5-letnią córeczkę, Janinę. W jednym z wywiadów aktorka wyznała, że spodziewa się synka!

„Ten czas, który poświęcam na macierzyństwo jeszcze bardziej się wydłuży, ale jestem bardzo podekscytowana i bardzo się cieszę. Przede wszystkim dzieci będą miały przewagę liczebną, co podobno jak mówią bardziej doświadczeni rodzice – to bardzo dużo zmienia. Ale jesteśmy bardzo podekscytowani, bardzo się cieszymy, dzieci są też bardzo podekscytowane więc myślę, że z taką niecierpliwością patrzymy w przyszłość. Zostało jeszcze kilka miesięcy, ale już wiemy, że będzie chłopiec”, zwierzyła się Anna Czartoryska-Niemczycka w rozmowie z Jastrząbpost.pl.

Wokalistka dba o prywatność swojej rodziny, a informację o trzeciej ciąży długo udało się zachować w tajemnicy.

 Anna Czartoryska-Niemczycka postanowiła urządzić przyjęcie dla swojego maleństwa, a w sieci pochwaliła się fotografią z baby shower. Na imprezie pojawiły się jej najbliższe koleżanki i przyjaciółki.

„Wspaniałe dziewczyny. Każda inna. Cudowne mamy, żony, narzeczone. Niezależne, ambitne, wrażliwe, pełne pasji i radości życia. Dla mnie przede wszystkim moje ukochane przyjaciółki.”, napisała na Instagramie.

A my życzymy dużo zdrowia i radości!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gdy byłam mała, byłam „chłopczycą” - trenowałam judo, stałam na bramce w drużynie piłkarskiej mojego brata, pływałam najszybciej w klasie, wspinałam się na najwyższe drzewa i zawsze chodziłam w spodniach. Dla równowagi raz w tygodniu chodziłam na balet;-) 🧚🏻‍♀️Wydawało mi się, że aby udowodnić swoją wartość muszę konkurować nie tylko z dziewczynkami, ale i z chłopakami, na ich zasadach. Dziś dziewczynki są częściej zachęcane do rozwijania różnych pasji i zainteresowań, ale gdy byłam w podstawówce, żeby być akceptowaną należało mieć ładną buzię, schludny charakter pisma i umieć wtopić się w grupę, a ja nie chciałam, żeby cokolwiek mnie omijało, tylko dlatego że byłam dziewczyną. Dopiero wiele lat później, gdy zostałam mamą przekonałam się, czym tak naprawdę jest siła, wytrzymałość, wytrwałość, cierpliwość i konsekwencja. Nauczyłam się także pokory, oraz tego, że zamiast konkurować, lepiej jest współpracować, wspierać, a czasami po prostu odpuszczać. Dziś dla mnie najważniejszy jest rozwój, spokój i równowaga. Dziś doceniam moc, cud ale i ograniczenia mojej kobiecości. 🧘🏻‍♀️ Wszystkiego najlepszego dziewczyny! Miejcie siłę i odwagę, żeby być sobą i żyć po swojemu ❤️ #dzieńkobiet #womensday Zdjęcie powyżej robione było kilka lat temu. Jak wiadomo, macierzyństwo (zwłaszcza potrójne) na codzień raczej tak nie wygląda;-)🤰🏻🤱🏻👶🏻 P.S. A z okazji dnia kobiet polecam Wam oscarowy dokument „Period. End of sentence”, do obejrzenia na Netflixie.

Post udostępniony przez Anna Czartoryska-Niemczycka (@annaczartoryska_niemczycka)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…