Anja Rubik, VIVA! lipiec 2017, main topic
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM JEST GŁOŚNO

Anja Rubik kontynuuje edukację seksualną Polaków. Modelka pracuje nad nowym projektem. Na czym będzie polegał?

Olga Figaszewska 5 lutego 2018 14:55
Anja Rubik, VIVA! lipiec 2017, main topic
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Dla niej nie ma tematów tabu. Anja Rubik rozpoczęła seksualną rewolucję! Kilka miesięcy temu, na własną rękę zainicjowała akcję, która miała na celu zapewnić młodzieży odpowiednią edukację seksualną.  Teraz na przekór wszystkiemu i wszystkim, uruchamia kolejny projekt, który będzie kontynuacją kampanii „Sexed.pl”. Tym razem w zupełnie nowej formie. Na czym będzie polegał?

Zobacz też: Anja Rubik będzie uczyła Polaków seksu! Archipelag gwiazd, osobiste wyznania, sekrety alkowy i...

Anja Rubik uczy Polaków seksu

Niedawno Anja Rubik stworzyła akcję społeczną „Sexed.pl”. Nie mogła przejść obojętnie wobec braku edukacji seksualnej i planów rządu ograniczenia antykoncepcji. W szkołach nastolatkowie nie usłyszą o zagrożeniach związanych ze współżyciem. Celem projektu było pogłębienie wiedzy na temat seksu, antykoncepcji, czy przykrych konsekwencji - chorób, przemocy seksualnej czy wszelkich dyskomfortów. 60-sekundowe filmiki z udziałem znanych i lubianych postaci świta sztuki, muzyki, filmu oraz mody, okazały się sukcesem. Kampanię obejrzało ponad 2 miliony osób.

 

„Wszyscy mówimy o tym, jak ważna jest edukacja, a nie rozmawiamy o edukacji seksualnej, a seks jest tak istotną częścią naszego codziennego życia”, mówiła kilka miesięcy temu o projekcie.

 

Nadchodzi nowe! Anja Rubik w ramach zapoczątkowanej akcji wyda książkę do edukacji seksualnej!

Polecamy też: Masturbacja, pierwszy raz, antykoncepcja... Gwiazdy szczerze i bez ogródek opowiadają o swoich seksualnych doświadczeniach w ramach akcji „sexedpl”!

Anja Rubik wyda książkę o edukacji seksualnej

Książka ukaże się już na wiosnę. Na ten moment Anja dopracowuje listę specjalistów oraz zagadnień. „Podręcznik skierowany będzie głównie do młodzieży, ale rodzice też znajdą w nim coś dla siebie, przeczytają na przykład, w jaki sposób rozmawiać z dziećmi na "te tematy”, zdradziła w najnowszym wywiadzie dla „Party”.

 

Jesteście ciekawi podręcznika tworzonego przez Anję Rubik?

Zobacz też: Anja Rubik: „Przespałam się z facetem bez zabezpieczenia. Miałam szczęście, że niczym się nie zaraziłam’’

 

Anja Rubik, Stylizacje
Fot. East News

Polecamy też: Marta Kaczyńska miażdży kampanię społeczną Anji Rubik! „Seks bez uczuciowego oddania to droga donikąd. Masturbacja uzależnia”

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.