Anja Rubik, VIVA! 18/2018, jamnik
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
O TYM JEST GŁOŚNO

Anja Rubik miażdży Kaję Godek: „Zbyt wielu jest homofobicznych polityków ignorantów”

Modelka nie przebiera w słowach i uderza w działaczkę pro-life!

Konrad Szczęsny 24 maja 2019 14:03
Anja Rubik, VIVA! 18/2018, jamnik
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Nie milkną echa bulwersujących słów działaczki pro-life, Kai Godek. Kontrowersyjna polityczka stwierdziła ostatnio w trakcie wywiadu na antenie Polsat News, że „homoseksualizm jest podłożem do rozwijania się pedofilii”. Najpierw do jej wypowiedzi odniósł się Michał Piróg, zadeklarowany gej, żądając przeprosin, zaś teraz swoje niezadowolenie postanowiła wyrazić Anja Rubik.

Anja Rubik ostro o Kai Godek

Na swoim InstaStories supermodelka zamieściła screen jednego z artykułów, w którym opisywano reakcję środowiska LGBTQ na słowa Kai Godek. Dodała na nim słowa w języku angielskim, w których wyraziła swój sprzeciw wobec głoszonych przez kandydatkę do parlamentu europejskiego z ramienia Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy kobiety.

„WTF! Polska polityk (kandydatka do Europarlamentu) powiedziała, że geje walczą o adopcję dzieci, ponieważ chcą je molestować i gwałcić. To nasza rzeczywistość w Polsce. Zbyt wiele niewyedukowanych i homofobicznych polityków ignorantów”, stwierdziła gorzko na swoim Instagramie Anja Rubik.

Kaja Godek o środowiskach LGBTQ

Przypomnijmy, że w trakcie jednego z programów stacji Polsat News Kaja Godek odniosła się do medialnej burzy, jaką wywołał film braci Sekielskich zatytułowany „Tylko nie mów nikomu”. 

„Walka z pedofilią w Kościele i w każdym środowisku, to musi być przede wszystkim ograniczenie wpływu homolobby i tego nie robi żadna siła polityczna dzisiaj w Polsce, dlatego że to pederastia jest wstępem do pedofilii i to pokazuje film braci Sekielskich”, rozpoczęła kandydatka w wyborach do Europarlamentu. „Zawsze tak jest. Teraz geje mówią, że chcą adoptować dzieci. Dlaczego chcą adoptować dzieci? Bo chcą je molestować i gwałcić, takie są fakty. PiS utrzymuje Konwencję stambulską, która jest bazą do kolejnych postulatów lobby LGBT. Możecie zamknąć oczy, ale film Sekielskiego potwierdza, że to geje gwałcą dzieci”, podkreślała.

Jej słowa wywołały jednak duży skandal, wiele osób twierdzi, że wypowiedź działaczki pro-life jest skandaliczna, zaś sposób, w jaki się wypowiada, to dowód na brak elementarnej wiedzy, powielanie stereotypów, podburzanie opinii publicznej i obrażanie społeczności, która od kilku lat walczy w Polsce o swoje prawa, a przez takie osoby jak Kaja Godek stawiana jest zawsze w negatywnym świetle  

Anja Rubik na InstaStories ostro o Kai Godek
Fot. Screen/Insta Stories @anjarubik

Kaja Godek
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!