Michał Kołodziejczyk, Anita Werner, VIVA! 22/2020, Anita Werner, VIVA! listopad 2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Anita Werner opublikowała zdjęcie z pierwszych dni pracy w TVN24!

„Archiwum jest bezlitosne”, twierdzi dziennikarka...

Redakcja VIVA! 4 grudnia 2020 10:00
Michał Kołodziejczyk, Anita Werner, VIVA! 22/2020, Anita Werner, VIVA! listopad 2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Anita Werner związana jest ze stacją telewizyjną TVN24 od początku jej istnienia. Jedna z najpopularniejszych oraz najbardziej docenionych polskich dziennikarek podzieliła się z fanami wyjątkowym wspomnieniem. Opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z początku swojej pracy na antenie pierwszej całodobowej telewizji informacyjnej w Polsce. „Poznajecie? Nie regulujcie odbiorników”, podpisała fotografię. 

Anita Werner opublikowała zdjęcie z pierwszych dni pracy w TVN24

Dziennikarka w redakcji serwisów informacyjnych stacji TVN spędziła już blisko 20 lat. Od 2001 roku, czyli od momentu jej powstania, związana jest z pierwszą całodobową telewizją informacyjną w Polsce. Na antenie TVN24 prowadzi Fakty po południu i Fakty po Faktach. Stamtąd dołączyła później także do grona prowadzących główne wydanie Faktów na antenie TVN. 

Anita Werner podzieliła się ze swoimi fanami wyjątkowym wspomnieniem z początku jej przygody w tej redakcji. Opublikowała na Instagramie zdjęcie z pierwszych dni pracy na antenie. „Poznajecie? Nie regulujcie odbiorników. To jeden z moich pierwszych serwisów informacyjnych w TVN24. Archiwum fotograficzne jest bezlitosne. To było chyba w poprzednim stuleciu! Ktoś z Was pamięta?”, napisała.  

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk na okładce VIVY! z listopada 2020 roku:

Michał Kołodziejczyk, Anita Werner, VIVA! 22/2020, Anita Werner, VIVA! listopad 2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?