Ania Wyszkoni trafiła do szpitala w związku z rakiem
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Fani drżą o zdrowie Ani Wyszkoni. Artystka trafiła do szpitala! Jej menadżer zdradził, jaki jest stan wokalistki

Konrad Szczęsny 19 września 2017 18:00
Ania Wyszkoni trafiła do szpitala w związku z rakiem
Fot. East News

Ania Wyszkoni ma nawrót raka?! Wokalistka skierowała w miniony weekend z opolskiej sceny poruszający apel do fanów i mediów. Od razu wywołało to lawinę spekulacji, że jej stan jest poważny i może mieć to związek z nowotworem tarczycy, z którym zmagała się w zeszłym roku. Jaka jest prawda? Ujawnił ją partner i  menadżer artystki, Maciej Durczak.

Polecamy też: Ania Wyszkoni w poruszających słowach o stanie swojego zdrowia: „Przygniotła mnie perspektywa kilkudniowego pobytu w szpitalu”

Polecamy też: Anna Wyszkoni poprosiła, by fani trzymali za nią kciuki. Czy znowu ma problemy ze zdrowiem?

Ania Wyszkoni jest w szpitalu. Co dolega gwieździe?

Okazuje się, że była wokalistka zespołu Łzy trafiła do szpitala! O stanie jej zdrowia poinformował media właśnie Maciej Durczak.

Dziękuję za troskę i za życzenia. Rzeczywiście zabrzmiało to w Opolu trochę dramatycznie, ale nic złego się nie dzieje. Ania ma w tym tygodniu badania kontrolne po roku od operacji i jej wypowiedź była związana właśnie z tym. Od poniedziałku przebywa w szpitalu, ale nie ma powodów do obaw, chcemy uspokoić fanów i wszystkich zainteresowanych”, powiedział
w rozmowie z Gwiazdy WP Maciej Durczak.

Wydaje się zatem, że po tygodni gwiazda zostanie wypisana ze szpitala i powróci do wykonywania zawodowych obowiązków.

Polecamy też: „To choroba, z którą żyje się do końca”. Anna Wyszkoni powraca po traumatycznych przejściach

Apel Ani Wyszkoni na festiwalu w Opolu

Przypomnijmy, że w miniony weekend Ania Wyszkoni z opolskiej sceny wypowiedziała słowa, które wprawiły w osłupienie jej fanów oraz zelektryzowały media.

„Bardzo dziękuję, ja jeszcze tylko parę słów. Kochani, nie wiem, czy da się oszukać los. Myślę, że wszystko jest tam już zapisane. Dlatego bardzo was proszę, żebyście trzymali kciuki w tym tygodniu za mnie i za moje szczęśliwe karty. Mam nadzieję, że los rozdał mi je już dawno i tego będę się trzymać”, zwierzyła się poruszona wokalistka.

Słowa jej menadżera powinny jednak uspokoić wszystkich fanów gwiazdy. 

Zobacz też: Anna Wyszkoni: „Nie mam kompleksów. Lubię siebie. Chcę być znana z przebojów, a nie ze skandali”

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.