Z ŻYCIA GWIAZD

Ania Lewandowska opublikowała pierwsze selfie po porodzie. Wygląda znakomicie

„Mam niemałą rewolucję w domu, ale…”

Rafał Kowalski 9 maja 2020 13:49

Trzy dni temu po godzinie 9:00 rano Anna Lewandowska po raz drugi została mamą. W Monachium na świat przyszła córeczka trenerki i Roberta Lewandowskiego. Rodzice nadali dziewczynce imię Laura. Z kolei przed chwilą idolka tysięcy Polek opublikowała swoje pierwsze zdjęcie po porodzie.

Anna Lewandowska po porodzie Laury – jak się czuje?

W sobotnie popołudniu szczęśliwa mama Klary i Laury pokazała w sieci zdjęcie, na którym nie ma makijażu, ale za to uśmiecha się od ucha do ucha. To najlepszy dowód na to, że świeżo upieczona mama doskonale czuje się trzy dni po narodzinach drugiej córki. „Kochani... tak, mam niemałą rewolucję w domu, ale pomyślałam, że dziś nie może mnie przy Was zabraknąć”, przywitała się z fanami w sieci Anna Lewandowska.

Dodała też, że właśnie zakończyło się wyzwanie 38 dni regularnego treningu w domu. Gwiazda zapowiedziała, że mimo obowiązków rodzicielskich, od poniedziałku będzie publikować na swoim profilu najlepsze nadesłane do niej metamorfozy.

Internauci od razu zasypali trenerkę morzem komplementów i miłych słów. „Piękna Mama Ania ❤ Chwila, moment i wszystko się poukłada i dopasuje. Będzie super. Pozdrawiam, życzę dużo siły, energii, uśmiechu i radości”; „Pięknie wyglądasz Aniu, jak zawsze zresztą J miłego dnia dla Waszej rodzinki”, to tylko niektóre wpisy, które znaleźliśmy pod fotografią Ani.

Przypomnijmy, że Laura to druga po Klarze córeczka Roberta i Ani Lewandowskich. Obie dziewczynki urodziły się w Niemczech, gdzie para mieszka na co dzień. Mama gwiazdy wyjawiła, jak wyglądał środowy poród. „Pierwszy poród był bardzo trudny. Tym razem było zupełnie inaczej, Ania urodziła Laurę szybko i bez komplikacji. Malutka ma świetny apetyt, nie daje się oderwać od piersi”, mówiła Maria Stachurska w rozmowie z PAP

Zobaczcie najnowsze zdjęcie Ani Lewandowskiej. 

Niespodzianka, Laura Lewandowska
Fot. screen z Instagrama

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.