TYLKO U NAS!

Ania Karwan będzie reprezentować Polskę na Eurowizji? „Myślę o konkursie”

Artystka została ostrzeżona przed jedną rzeczą...

Rafał Kowalski 5 września 2019 10:40

Mimo 25 lat, które minęły od pierwszego startu polskiego artysty w Konkursie Piosenki Eurowizji, nasze piosenki nie święciły triumfów we wspomnianym wydarzeniu. Nie zmniejsza to jednak entuzjazmu fanów imprezy, którzy już obstawiają, kto mógłby reprezentować nas w majowym konkursie, który odbędzie się w Rotterdamie. Najwięcej osób obstawia Anię Karwan… Co na to sama artystka?

Ania Karwan o Eurowizji 2020 – wywiad wideo

Wokalistka dość dobrze orientuje się w tematyce eurowizyjnej i ma swoje zdanie na temat konkursu. Przed kamerą VIVY.pl wyraziła też chęć startu w tegorocznej odsłonie muzycznej imprezy. „Myślę o konkursie. Jeśli tylko dostanę zaproszenie to prędko dowiecie się państwo o tym, że decyzja jest pozytywna”, wyznała VIVIE.pl Ania Karwan.

Piosenkarka dodała jednak też, że rozmawiała niedawno z osobą, która opiekowała się podczas Eurowizji swoim artystą. Ich wspomnienia z konkursu nie należały do najprzyjemniejszych… Wszystko przez… polskich internautów. „Przedstawiono mi gorzką prawdę dotyczącą Eurowizji. Jeśli nie jesteś wysoko notowany w tym konkursie to momentalnie w naszym kraju pojawia się okrutny hejt. Ludzie nagle przestają się cieszyć z tego, że mamy dobrego reprezentanta. Każdy występ po 2. miejscu Edyty Górniak opisuje się jako porażkę, a to nie tak. Przecież sama sytuacja uczestniczenia w Eurowizji jest cudowna.”, zdradziła nam Ania Karwan.

Mamy nadzieję, że TVP rozważy kandydaturę Ani Karwan na reprezentanta Polski w Eurowizji 2020. 34-letnia gwiazda ma wszystko – urodę, talent, pomysły na chwytliwe piosenki i świetny akcent w języku angielskim. Jesteśmy pewni, że bez względu na wynik, wielbiciele konkursu byliby dumni z takiego reprezentanta. Macie podobne zdanie? 

Anna Ania Karwan - kim jest? The Voice of Poland, Opole
Fot. Lukasz Kalinowski/East News

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.