Anna i Robert Lewandowscy, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba
O TYM SIĘ MÓWI

Lewandowscy wybrali się na krótkie wakacje. To, co powiedział Robert do Ani zmiękcza serce

Nie wiedzieliśmy, że piłkarz jest takim romantykiem!

Rafał Kowalski 26 września 2019 18:00
Anna i Robert Lewandowscy, Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Mnogość obowiązków sprawia, że na co dzień Anna i Robert Lewandowscy nie mają dla siebie zbyt wiele czasu. Rodzice dwuletniej Klary będąc w różnych miastach komunikują się dzięki czatom i rozmowom telefonicznym, ale nic nie zastąpi kilku dni spędzonych blisko siebie. Dlatego korzystając z chwili wolnego, piłkarz i trenerka wybrali się do Włoch.

Czy Robert Lewandowski jest romantyczny?

Na miejsce krótkiego odpoczynku Anna i Robert Lewandowscy wybrali miejscowość Portofino. Tam w urokliwych okolicznościach przyrody, małżonkowie wykonali szereg zdjęć i filmików, z których część trafiła do sieci. Jedno z wideo udowadnia, jak romantyczny potrafi być Robert Lewandowski. Sportowiec powiedział na jednym z nagrań, że najpiękniejszy widok ma przed sobą. 31-latek miał oczywiście na myśli żonę. Naszą uwagę zwrócił też piękny pierścionek, który pojawił się na palcu trenerki. Może to kolejny prezent od męża?

Wielbiciele pary nie szczędzili im wielu komplementów. I bardzo dobrze, bo zarówno Ania, jak i Robert, doskonale wiedzą jak pielęgnować związek i stale podgrzewać w nim temperaturę. Nawet, jeśli mają dla siebie jedynie 1,5 dnia jak w tym przypadku! Jak zakochani bawili się na swoim włoskim wyjeździe? Zobaczcie wszystkie multimedia, które udało się nam znaleźć. 

Prawda, że pięknie wyglądają razem? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!