Angelina Jolie
Fot. Vanity Fair
O NIEJ SIĘ MÓWI

Angelina Jolie została redaktorką radia BBC! Dostała też „własny” program

Wiemy, kiedy go poprowadzi

Monika Katarzyna Krupska 25 listopada 2018 17:00
Angelina Jolie
Fot. Vanity Fair

Nie jako gość, ale jako prowadząca! Angelina Jolie właśnie przyjęła propozycję radia BBC i została redaktorem gościnnym stacji. Aktorkę w radiu usłyszymy jeszcze przed Nowym Rokiem. Wiadomo, już jaki program poprowadzi i kiedy to nastąpi.

Angelina Jolie redaktorką BBC 

Angelina Jolie nie ma ostatnio łatwego okresu w życiu. 43-latka kłóci się z Bradem Pittem o wychowanie dzieci. Małżeństwo, które żyje w separacji zdecydowało się uregulować wszystkie formalności w sądzie, zarówno te dotyczące opieki nad dziećmi, majątku oraz swojego statusu.

Problemy w życiu rodzinnym Jolie nie przeszkadzają jej jednak w pracy. Aktorka właśnie przyjęła propozycję radia BBC i 28 grudnia w roli prowadzącej usłyszymy ją na antenie! Angelina nie tylko zapowie wiadomości, ale i porozmawia ze swoimi gośćmi o problemie przemocy wobec kobiet w strefach wojennych, a także o kryzysie migracyjnym w Europie. 

Rzeczniczka aktorki powiedziała, że Jolie rozpoczęła już pracę z dziennikarzami BBC Today. Jest również wdzięczna za możliwość wystąpienia na antenie. 

W poprzednich latach z zaproszenia BBC skorzystał między innymi książę Harry! W tym roku specjalny program rozpocznie się 22 grudnia i zakończy 1 stycznia. Będziecie słuchać?  

angelina jolie
Fot. gettyimages

Angelina Jolie na królewskiej uroczystości w Londynie
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?