Angelina Jolie
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Angelina Jolie ostatnie dwa miesiące spędziła w szpitalu!

Jej dzieci przeszły poważne operacje

Sabina Zięba 10 marca 2020 09:00
Angelina Jolie
Fot. East News

Angelina Jolie nigdy nie dzieliła się wieloma szczegółami ze swojego prywatnego życia. Skupiała się na pracy oraz działalności charytatywnej. Zdarzało się jednak, że w swoich emocjonalnych esejach dla magazynu Time ujawniała rąbka tajemnicy. Teraz z okazji Światowego Dnia Kobiet w kolejnym z nich zdradziła, że ostatnie miesiące spędziła w szpitalach. Co się stało?

Operacje dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta

Okazuje się, że jej dzieci mają poważne problemy zdrowotne. Dwie najstarsze córki Angeliny Jolie i Brada Pitta musiały przejść operacje. 15-letnia Zahara i 13-letnia Shiloh spędziły dwa miesiące martwiąc się o zdrowie, a aktorka po konsultacji z nimi postanowiła podzielić się smutnymi wiadomościami z fanami.

W swoim eseju Angelina pisze o dzieciach: „Ostatnie dwa miesiące spędziłam w szpitalu ze względu na operacje mojej najstarszej córki, a kilka dni temu obserwowałam, jak jej młodsza siostra musiała pójść pod nóż, aby zoperować biodro. (...) Szanuję ich prywatność, ale przedyskutowałyśmy to razem. Zachęciły mnie do pisania. One rozumieją, że pokonywanie wyzwań natury medycznej i walka o przetrwanie i wyzdrowienie to coś, z czego powinno się być dumnym. Obserwowałam, jak moje córki otaczają siebie nawzajem opieką. Moja najmłodsza córka przypatrywała się pielęgniarkom pracującym przy jej siostrze, żeby móc potem im pomóc. Widziałam, jak wszystkie moje dziewczynki bez mrugnięcia okiem zatrzymały wszystko i poświęciły się sobie nawzajem. Czuły radość z tego, że mogły być dla siebie oparciem”.

Zdradziła także, że czuje dumę, iż jej córki wykazały się takim temperamentem: „Obserwowałam ich twarze, które odzwierciedlały ich odwagę. Wszyscy znamy ten moment, w którym nikt już nie może nam pomóc, kiedy jedyne, co możemy zrobić, to zamknąć oczy i oddychać. Kiedy tylko my możemy zrobić ten kolejny krok i przetrwać ból”.

Gdzie w tym czasie był Brad Pitt? Nie wiadomo. Aktorka nie wspomniała o nim w tekście ani razu. Myślicie, że martwił go los dzieci?  

Angelina Jolie z dziećmi

Angelina Jolie z dziećmi
Fot. Getty Images

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.