Angelina Jolie, Guerlain
Fot. Instagram
ZE ŚWIATA URODY

Angelina Jolie po raz pierwszy w kampanii marki kosmetycznej! Rozwód z Bradem Pittem nie zaszkodził jej wizerunkowi?

Jolanta Zakrocka 25 stycznia 2017 08:15
Angelina Jolie, Guerlain
Fot. Instagram

O Angelinie Jolie znów jest głośno. Tym razem jednak nie chodzi ani o jej rozstanie z Bradem Pittem, ani o dzieci, ani filmy czy kwestie zdrowotne. Gwiazda wkracza do świata beauty!

 

Polecamy też: Czy rozwód odbija się na jej wyglądzie? Pierwsze zdjęcia Angeliny Jolie od ogłoszenia decyzji o rozstaniu

Angelina Jolie w kampanii marki Guerlain

Marka Guerlain ogłosiła, że Jolie została ambasadorka najnowszego zapachu dla kobiet – #Mon Guerlain. To pierwsza tego typu „rola” aktorki - dotychczas Angelina nie była związana z żadną marką kosmetyczną.
Zapach będzie dostępny w perfumeriach już wiosną. Angelina zaś ogłosiła, że wynagrodzenie za udział w kampanii przekaże na cele charytatywne.

 

Angelina Jolie, Guerlain
Fot. Instagram

Polecamy też: Małgorzata Kożuchowska została ambasadorką marki AVON! Jaki produkt będzie sygnowała swoim nazwiskiem?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…