Angelina Jolie, Guerlain
Fot. Instagram
ZE ŚWIATA URODY

Angelina Jolie po raz pierwszy w kampanii marki kosmetycznej! Rozwód z Bradem Pittem nie zaszkodził jej wizerunkowi?

Jolanta Zakrocka 25 stycznia 2017 08:15
Angelina Jolie, Guerlain
Fot. Instagram

O Angelinie Jolie znów jest głośno. Tym razem jednak nie chodzi ani o jej rozstanie z Bradem Pittem, ani o dzieci, ani filmy czy kwestie zdrowotne. Gwiazda wkracza do świata beauty!

 

Polecamy też: Czy rozwód odbija się na jej wyglądzie? Pierwsze zdjęcia Angeliny Jolie od ogłoszenia decyzji o rozstaniu

Angelina Jolie w kampanii marki Guerlain

Marka Guerlain ogłosiła, że Jolie została ambasadorka najnowszego zapachu dla kobiet – #Mon Guerlain. To pierwsza tego typu „rola” aktorki - dotychczas Angelina nie była związana z żadną marką kosmetyczną.
Zapach będzie dostępny w perfumeriach już wiosną. Angelina zaś ogłosiła, że wynagrodzenie za udział w kampanii przekaże na cele charytatywne.

 

Angelina Jolie, Guerlain
Fot. Instagram

Polecamy też: Małgorzata Kożuchowska została ambasadorką marki AVON! Jaki produkt będzie sygnowała swoim nazwiskiem?

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.