Angelina Jolie, Guerlain
Fot. Instagram
ZE ŚWIATA URODY

Angelina Jolie po raz pierwszy w kampanii marki kosmetycznej! Rozwód z Bradem Pittem nie zaszkodził jej wizerunkowi?

Jolanta Zakrocka 25 stycznia 2017 08:15
Angelina Jolie, Guerlain
Fot. Instagram

O Angelinie Jolie znów jest głośno. Tym razem jednak nie chodzi ani o jej rozstanie z Bradem Pittem, ani o dzieci, ani filmy czy kwestie zdrowotne. Gwiazda wkracza do świata beauty!

 

Polecamy też: Czy rozwód odbija się na jej wyglądzie? Pierwsze zdjęcia Angeliny Jolie od ogłoszenia decyzji o rozstaniu

Angelina Jolie w kampanii marki Guerlain

Marka Guerlain ogłosiła, że Jolie została ambasadorka najnowszego zapachu dla kobiet – #Mon Guerlain. To pierwsza tego typu „rola” aktorki - dotychczas Angelina nie była związana z żadną marką kosmetyczną.
Zapach będzie dostępny w perfumeriach już wiosną. Angelina zaś ogłosiła, że wynagrodzenie za udział w kampanii przekaże na cele charytatywne.

 

Angelina Jolie, Guerlain
Fot. Instagram

Polecamy też: Małgorzata Kożuchowska została ambasadorką marki AVON! Jaki produkt będzie sygnowała swoim nazwiskiem?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?