Angelina Jolie w Vanity Fair
Fot. Mert Alas, Marcus Piggott / Vanity Fair
O TYM SIĘ MÓWI

Angelina Jolie przerwała milczenie na łamach „Vanity Fair”. Opowiedziała o rozwodzie i tajemniczej chorobie

Weronika Kostyra 27 lipca 2017 10:10
Angelina Jolie w Vanity Fair
Fot. Mert Alas, Marcus Piggott / Vanity Fair

 

Angelina Jolie po rozstaniu z Bradem Pittem przez wiele miesięcy milczała. Koniec ich związku, który dotąd uchodził za idealny, zaskoczył cały świat, ale przede wszystkim był dla nich niezwykle bolesny. Pierwszy przełamać milczenie zdecydował się Brad Pitt. Wyznał on swoją prawdę o rozwodzie w wywiadzie dla magazynu GQ. W poruszającej i szokującej dla wielu rozmowie przyznał się do alkoholizmu i braku kontroli nad sobą. Tym samym wziął na siebie dużą część winy za rozstanie po 12 latach.

 

Zobacz także: Brad Pitt przerywa milczenie! W poruszających słowach opowiedział o walce z nałogiem i rozwodzie

 

Angelina Jolie: wywiad w „Vanity Fair”

Angelina potrzebowała więcej czasu, by zdecydować się opowiedzieć o rozstaniu z wieloletnim partnerem i mężem, Bradem Pittem, z którym nadal wychowuje szóstkę dzieci – troje adoptowanych i troje biologicznych. Ich dobro jest dla nich najważniejsze:

„Dbamy o siebie nawzajem i troszczymy się o naszą rodzinę, mamy ten sam cel”.

 

Angelina Jolie przyznała jak trudny był to dla niej czas i jak starała się ukryć problemy rodziców przed dziećmi:

„Gdy byłam dzieckiem, ciągle martwiłam się o mamę. Nie chciałam, by moje dzieci martwiły się o mnie. Dlatego uważam, że lepiej płakać pod prysznicem, niż na ich oczach. One muszą wiedzieć, że wszystko będzie ok, nawet jeśli nie jesteś tego pewna”.

 

Angelina Jolie w Vanity Fair
Fot. Mert Alas, Marcus Piggott / Vanity Fair

 

Angelina Jolie: choroba

Aktorka wróciła do wspomnień z czasów choroby nowotworowej:

„Gdy dowiedziałam się, że to rak, ugięły mi się nogi. 10 minut później wirowało mi w głowie”.

 

Poza tym Jolie cierpi na nadciśnienie tętnicze, które prowadzi do porażenia Bella, czyli porażenia mięśni twarzy – jedna część twarzy opada wskutek uszkodzenia nerwów. Pomogła jej jednak akupunktura. Gwiazda wyznała:

„Czasami kobiety w rodzinie stawiają siebie na ostatnim miejscu… dopóki nie odbije się to na ich własnym zdrowiu. Nie wiem czy to wina menopauzy, czy kwestia tego trudnego roku. Czuję się bardziej kobietą, ponieważ świadomie podejmuję moje wybory i stawiam rodzinę na pierwszym miejscu, ale odpowiadam za moje życie i zdrowie. Myślę, że to czyni kobietę kompletną”.

 

Angelina Jolie w Vanity Fair
Fot. Mert Alas, Marcus Piggott / Vanity Fair

 

Zobacz teraz: Angelina Jolie kończy dzisiaj 42 lata, ale od dziecka była uznawana za piękność. Jak się zmieniała?

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.