Shiloh, Angelina Jolie
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Angelina Jolie nałożyła kolejny zakaz na Brada Pitta. Poszło o ich najstarszą córkę

Historia Shiloh, które chce zmienić płeć, pełna jest zakrętów...

Rafał Kowalski 20 maja 2020 19:57
Shiloh, Angelina Jolie
Fot. East News

Angelina Jolie i Brad Pitt są rodzicami szóstki dzieci. Choć para nie jest już ze sobą, to każda z pociech otrzymuje wsparcie i opiekę zarówno od mamy, jak i taty. Najwięcej emocji budzi wychowanie najstarszej biologicznej córki małżonków – 14-letniej Shiloh. Dziewczynka od najmłodszych lat źle czuje się w swoim ciele i robi wszystko, by zmienić płeć. Jej trudnej i wymagającej troski sytuacji nie pomaga fakt, że Angelina i Brad ciągle się kłócą. Zagraniczne media podają, że aktorka nałożyła na byłego męża kolejny zakaz.

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta nie może kontować się z jego przyjaciółką

Kilka tygodni temu amerykańskie portale i gazety rozpisywały się o tym, że Brad Pitt zaczął znów spotykać się ze swoją byłą żoną. Angelina Jolie miała wpaść w szał i zakazała aktorowi, by ich najstarsza córka miała kontakt z Jennifer Aniston. Według The Sun ostatnie tygodnie 56-latek spędził jednak z nowym obiektem westchnień. Mowa o 31-letniej Alii Shawkat. Aktorka jest nazywana przez media jedynie przyjaciółką Brada, ponieważ prawda o ich relacji nie jest znana…

Tak czy tak, jak czytamy w In Touch, Angelina Jolie tym razem zabroniła Bradowi dopuszczać do kontaktu z Alii Shawkat, 14-letnią Shiloh. Dziewczynka poznała aktorkę właśnie podczas niedawnej izolacji, gdy przebywała u taty. „Angelina powiedziała, że dopóki Brad będzie spotykał się z Alią, może zapomnieć o widywaniu się ze Shiloh”, twierdzi źródło In Touch.

Nie wiadomo, jak ten incydent wpłynie na relacje byłych małżonków, którzy wciąż nie dogadali się, jak dokładnie ma wyglądać opieka nad ich wspólnymi dziećmi. Mamy nadzieję, że w sporze aktorów, nie ucierpi żadna ich pociecha.

Zmiana płci, kłótnie z rodzicami – kontrowersje wokół Shiloh Jolie-Pitt

Już od najmłodszych lat Shiloh odstawała wizualnie od swojego rodzeństwa. Jej mama, znana ze swojej otwartości, przekazała mediom, o co dokładnie chodzi i jak podchodzi do decyzji córki. „Shiloh chce być chłopcem. Dlatego obcięliśmy jej włosy. Dlatego pozwalamy jej na noszenie chłopięcych ubrań. Uważa, że jest jednym z braci”, mówiła Angelina Jolie w Vanity Fair w 2010 roku, gdy dziewczynka miała cztery lata. Osiem lat później Shiloh miała poddać się pierwszemu etapowi zmiany płci. „Ona nigdy nie czuła się dziewczynką, dlatego w wieku 12 lat rozpoczęła terapię hormonalną, aby zmienić wygląd i czuć się dobrze w swoim ciele”, mówiło źródło La Nacion.

Nastolatka poza wieloma wyzwaniami, które sama przed sobą stawia, bardzo źle znosiła też rozstanie rodziców. „Jest najbardziej wrażliwa ze wszystkich dzieci, to ona szczególnie martwi się rozwodem. Minęły dwa lata, a ona wciąż boryka się z problemami, to był jeden wstrząs po drugim, Brad i Angie mówią, że chcą tego, co najlepsze dla dzieci, ale oboje są zbyt uparci, aby ustąpić”, podawał  ponad rok temu magazyn Star. Niestety, gęsta atmosfera w domu tak mocno odbijała się na dziewczynce, że ta decydowała się na niecodzienne rozwiązania. „Kilka miesięcy temu Shiloh uciekła z domu i nie było jej przez wiele godzin, zanim ktokolwiek zdał sobie z tego sprawę. Kiedy jest w mieszkaniu, wdaje się w bójki z braćmi, wyładowuje swoją frustrację na rodzeństwie”, mówił informator.

Ogromnym problemem miały też stać się poglądy Brada Pitta, który początkowo nie akceptował do końca decyzji córki o zmianie płci. 14-latka miała nawet nie chcieć rozmawiać z ojcem przez telefon. Dokładnie rok temu magazyn Woman’s Day Australia przekonywał, że powodem takiej postawy 56-latka jest jego konserwatywne pochodzenie. „Niestety, on nie pochwala jej zachowania ani ubioru i ma problemy z zaakceptowaniem Shiloh takiej, jaką jest. Był wychowany w ultra konserwatywnym środowisku baptystów i wbrew wcześniejszym zapewnieniom, transpłciowość Shiloh i jej męskie ubrania są dla niego czymś nienaturalnym”, przekonywało źródło magazynu.

Z czasem relacje między córką i ojcem ociepliły się. Coraz więcej artykułów przekazywało informacje, że nie już tylko mama Shiloh, ale i jej tata, wspierają ją podczas kolejnych badań i zabiegów. Polepszenie stosunków z tatą miało też niestety ciemne strony. Angelina Jolie miała zdenerwować się, że jej najstarsza córka oddala się od niej, nie akceptując kolejnych kłótni z Bradem, które sama od czasu rozstania wywołuje… 14-latka miała zadecydować, że resztę nastoletnich lat chce spędzić mieszkając z ojcem. „Angie będzie zdruzgotana, gdy zda sobie sprawę, że Shiloh naprawdę ją opuszcza”, czytaliśmy niedawno w amerykańskiej prasie.

Tylko mijający czas pokaże, co dalej stanie się z Shiloh Jolie-Pitt… Na najnowszych zdjęciach, nastolatka coraz bardziej przypomina chłopca. Chyba nic i nikt nie cofnie kontrowersyjnego postanowienia córki Angeliny i Brada. 

Angelina Jolie, Shiloh, Zahara
Fot. Getty Images

Brad Pitt, Shiloh, Maddox, Knox
Fot. Shooting Star/Sipa USA/East News

Angelina Jolie, Shiloh Jolie-Pitt
Fot. East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.