Brad Pitt i Angelina Jolie
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Angelina Jolie i Brad Pitt doszli do porozumienia? „Pomogła im terapia rodzinna”

Byli małżonkowie podzielą się opieką nad dziećmi

Ksenia Krasko 9 lipca 2020 17:45
Brad Pitt i Angelina Jolie
Fot. Getty Images

We wrześniu miną cztery lata od głośnego rozstania Angeliny Jolie i Brada Pitta. Gdy w 2016 roku aktorka złożyła pozew o rozwód, szybko okazało się, że małżonkowie nie potrafią porozumieć się w sprawie opieki nad szóstką swoich dzieci. Wygląda jednak, że to koniec kontrowersyjnych wypowiedzi i szokujących doniesień mediów – według najnowszych informacji, Jolie i Pitt rozpoczęli nowy etap w życiu.

Angelina Jolie i Brad Pitt poszli na terapię rodzinną

„Chcieli rozwiązać problemy związane z opieką, więc zwrócili się po pomoc. Chcieli też, żeby Brad ponownie stał się pełnoprawnym ojcem dla swoich dzieci. One są coraz starsze, więc kwestia separacji rodziców nie jest już taka bolesna”, przekazała osoba z bliskiego kręgu znajomych Angeliny Jolie i Brada Pitta, dodając, że „dojście do momentu, w którym są teraz, to wynik wielu godzin terapii rodzinnej”.

Jolie mieszka w pobliżu Pitta, więc mają ze sobą kontakt. „Młodsze dzieci spędzają czas z każdym z rodziców. Brad to uwielbia. Teraz wygląda na znacznie szczęśliwszego niż przedtem”, zdradziło anonimowe źródło magazynu People

Z tego samego powodu Angelina Jolie wciąż nie wyprowadziła się ze Stanów Zjednoczonych. „Chciałbym mieszkać za granicą i na pewno to zrobię, gdy tylko moje dzieci ukończą 18 lat. Teraz muszę żyć tam, gdzie mieszka ich ojciec”, mówiła w wywiadzie dla Harper’s Bazaar w listopadzie ubiegłego roku.

Jolie i Pitt wychowują trójkę własnych oraz trójkę adoptowanych dzieci: 12-letnich Knoxa i Vivienne, 14-letnią Shiloh (niedawno zmieniła imię na John), 15-letnią Zaharę, 16-letniego Paxa oraz 18-letniego Maddoxa. 

Angelina Jolie z dziećmi
Fot. Monica Schipper/East News

Brad Pitt, Shiloh, Maddox, Knox
Fot. Shooting Star/Sipa USA/East News

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.