Brad Pitt i Angelina Jolie
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI!

Choć żyją osobno, to Angelina Jolie wciąż musi dostosowywać się do Brada w pewnej kwestii... 

Jak radzi sobie z tym ograniczeniem?

Gabriela Czernecka 6 listopada 2019 15:49
Brad Pitt i Angelina Jolie
Fot. Getty Images

Rozwód Angeliny Jolie z Bradem Pittem znacząco wpłynął zarówno na aktorkę, jak i jej byłego męża. Choć para nie jest ze sobą już od około trzech lat, to byli kochankowie ze względu na dzieci wciąż pozostają ze sobą w bliskich relacjach. Oboje próbują sobie na nowo ułożyć życie, ale okazuje się, że warunki rozwodowe nie do końca pozwalają na to Angelinie...

Rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta - warunki

Temat rozwodu jednej z najpiękniejszych par Hollywood znów powrócił na pierwsze strony gazet. A to za sprawą najnowszego wywiadu Angeliny Jolie dla Harper's Bazaar. Aktorka wzięła udział w odważnej, seksownej, ale przede wszystkim nagiej sesji. Fotografiom towarzyszy mocny wywiad, w którym gwiazda Czarownicy 2 podsumowuje ostatnie dziesięć lat swojego życia. W całej rozmowie zaledwie raz wspomina byłego męża, Brada Pitta. To dobitnie pokazuje, że aktorka ten etap życia ma już za sobą. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Harper's BAZAAR (@harpersbazaarus)

Niestety warunki rozwodu pary nie do końca są takie, jakie wymarzyła sobie Angelina. Para długo nie mogła dojść do porozumienia w kwestii dzieci. Przypomnijmy, że Angelina Jolie i Brad Pitt mają trójkę biologicznych dzieci: trzynastoletnią Shiloh, i jedenastoletnich bliźniaków: Vivienne i Knoxa, oraz trójkę adoptowanych dzieci: osiemnastoletniego Maddoxa, czternastoletnią Zaharę i szesnastoletniego Pada. Choć Angelina i Brad dostali od sądu dokument, który potwierdza ich rozstanie, to wciąż wiodą życie niedaleko siebie. Tego bowiem wymaga od nich sąd.

Rozwód z Bradem Pittem Angelina Jolie podsumowuje krótko: „Życie obiera różne drogi. Czasami ktoś nas krzywdzi, a czasami sama decydujesz się żyć w bólu, nie możesz być wolna tak, jak byś tego chciała.  Teraz czuję, że krew wraca do mojego ciała”, mówi. Faktycznie, w ostatnich latach aktorka sporo przeszła: „Moje ciało jest bardzo doświadczone, szczególnie wiele działo się w ostatnich 10 latach. Mam blizny zarówno fizyczne, jak i te niewidoczne. Te, których nie widać, są dużo trudniejsze do pogodzenia się”, przyznaje. 

Angelina Jolie chce mieszkać za granicą

Jednym z warunków rozwodowych Brada Pitta była chęć utrzymania kontaktu z dziećmi. To nie byłoby możliwe, gdyby Angelina Jolie zdecydowała się zamieszkać w Kambodży, gdzie od jakiegoś czasu ma dom. Aktorka w wywiadzie dla Harper's Bazaar przyznaje, że gdyby mogła wybierać, jej życie dziś wyglądałoby inaczej:  „Chciałabym mieszkać za granicą i zrobię to jak tylko moje dzieci ukończą osiemnaście lat. Teraz na razie muszę być w miejscu, które wybrał ich ojciec, gdzie zdecydował się żyć”, mówi. Brad Pitt obecnie mieszka w Los Angeles i zaciekle walczył o to, by mieć bliskie relacje z dziećmi. Ich przeprowadzka do Azji wiązałaby się z tym, że aktor nie mógłby często ich odwiedzać. 

Ten warunek nie jest łatwy dla Angeliny. Aktorka chciałaby w pełni poświęcić się swojej działalności charytatywnej w Azji, ale póki co musi dostosować się do warunku ustanowionego przez sąd. Najmłodsze dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta mają dopiero po jedenaście lat. Wygląda na to, że aktorka jeszcze przez prawie dekadę będzie musiała dostosowywać się do byłego męża...  

Angelina Jolie i Brad Pitt z dziećmi
Fot. East News

Angelina Jolie straci prawo opieki nad dziećmi przed Brada Pitta?
Fot. Getty Images

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.