Aneta Zając
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER
Z ŻYCIA GWIAZD

Aneta Zając znów jest zakochana. Jej partner to były ukochany znanej dziennikarki...

Aż trudno uwierzyć!

Rafał Kowalski 10 grudnia 2018 11:28
Aneta Zając
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Aneta Zając jest przykładem osoby, która w pełni oddała się macierzyństwu. Oczywiście aktorka nie zapomina o pracy zawodowej, ale po rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem to dzieci, Robert i Michał, stoją dla niej na pierwszym miejscu. Tym bardziej cieszą najnowsze informacje o tym, że gwiazda nie zapomniała o sobie i właśnie rozpoczęła nowy związek.

Z kim jest Aneta Zając?

Jeśli wierzyć doniesieniom tygodnika Na żywo, Aneta Zając zakochała się w Patryku Ignaczaku. A nawet przedstawiła go dzieciom. Patryk to 37-letni muzyk zespołu AudioFeels a także były partner dziennikarki Anny Wendzikowskiej, z którą ma trzyletnią córkę Kornelkę. Para rozstała się w burzliwych okolicznościach okolicznościach. „Szybko pojawiła się Kornelia i zaczęły się trudy codzienności. Okazało się, że mamy rozbieżne podejście do twardej rzeczywistości. […] Kiedy dwie osoby rozmijają się, nie potrafią się wspierać, rodzi się ogromna frustracja", mówiła w jednym z wywiadów Anna Wendzikowska, która dziś stworzyła już nowy, szczęśliwy związek.

Jeszcze bardziej cieszy więc, że i jej były partner ułożył sobie życie prywatne. Poza doniesieniami tygodnika o tym, że Patryk Ignaczak i Aneta Zając są parą, do grupy dowodów na słuszność tej tezy dochodzą też materiały zamieszczane w internecie. A konkretnie zdjęcie, które zarówno aktorka, jak i muzyk udostępnili na InstaStories. Mogliśmy na nim zobaczyć trasę rowerową w Kampinosie i podpis, w którym została oznaczona zarówno Aneta, jak i Patryk.

Jeśli to prawda, że między gwiazdami właśnie rodzi się uczucie to mamy nadzieję, że będzie to miłość na całe życie. Mocno trzymamy kciuki! 

Aneta Zając nie jest już blondynką
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Patryk Ignaczak i Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak na urodzinach Party
Fot. ONS

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?