Dziennikarz przesadził?

Monika Katarzyna Krupska 27 kwietnia 2018 14:01

Przeżył trzy rozstania. Dwa z kobietami. Trzecie - z alkoholem. Każde z nich zmieniło jego życie, choć każde w inny sposób. By znów stanąć na nogi, przeszedł dwuletnią psychoterapię. Odnalazł miłość u boku młodszej o 23 lata Patrycji, został ojcem. Od kilku lat Andrzej Sołtysik prowadzi Dzień Dobry TVN. O jego wpadkach nie słyszymy za dużo. Ale ta jedna nie umknęła na uwadze nikomu...

Dziennikarz u boku Anny Kalczyńskiej miał rozmawiać z Joanną Przetakiewicz i z seksuolog Izabelą Jąderek o seksie po pięćdziesiątce. „Przyjęło się w Polsce, rzeczywiście, że ten moment określa kobietę inaczej, definiujemy siebie, jako może za chwile babcie jako kobiety..", zaczęła zapowiadać temat Kalczyńska. Sołtysik dokończył zdanie za koleżankę. „Jako stare”, oznajmił. Słowo, którego użył dziennikarz okazało się bardzo trefne, co w mig zauważyła współprowadząca program, ganiąc kolegę za określenie. „Dojrzałe”, dokończyła wypowiedź Przetakiewicz, której również nie spodobała się wypowiedź prowadzącego. 

Błąd Sołtysika nie wpłynął na rozmowę. „Pora byłaby jednak zaaplikować się do 2018 roku. Mam wrażenie, że wiele z nas zostało w czasach już dawno zakurzonych”, zaczęła Joanna Przetakiewicz. Dodała, że wiele Polek zostało wychowywanych w „toksycznym poczuciu obowiązku i wstydu”, że najpierw są wszyscy inny mąż, dzieci, praca, a kobiety są na samym końcu. 

Co myślicie o wpadce Andrzeja Sołtysika?  

1/5
Andrzej Sołtysik
Copyright @Robert Wolański/SONY A7R
1/5

Dziennikarz od kilku lat prowadzi program Dzień dobry TVN 

2/5
Patrycja Czop, Andrzej Sołtysik
Copyright @
2/5

Jego żoną jest Patrycją Czop 

3/5
Andrzej Sołtysik
Copyright @Robert Wolański/SONY A7R
3/5

Ma syna Stanisława Wiktora 

4/5
Patrycja Czop, Andrzej Sołtysik
Copyright @
4/5

Żona dziennikarza jest młodsza od niego młodsza 

5/5
Andrzej Sołtysik
Copyright @Robert Wolański/SONY A7R
5/5

Różnica wieku to 23 lata 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.