O nim jest głośno

Andrzej Sołtysik o kobietach po pięćdziesiątce: „Stare”

Dziennikarz przesadził?

Monika Katarzyna Krupska 27 kwietnia 2018 14:01

Przeżył trzy rozstania. Dwa z kobietami. Trzecie - z alkoholem. Każde z nich zmieniło jego życie, choć każde w inny sposób. By znów stanąć na nogi, przeszedł dwuletnią psychoterapię. Odnalazł miłość u boku młodszej o 23 lata Patrycji, został ojcem. Od kilku lat Andrzej Sołtysik prowadzi Dzień Dobry TVN. O jego wpadkach nie słyszymy za dużo. Ale ta jedna nie umknęła na uwadze nikomu...

Dziennikarz u boku Anny Kalczyńskiej miał rozmawiać z Joanną Przetakiewicz i z seksuolog Izabelą Jąderek o seksie po pięćdziesiątce. „Przyjęło się w Polsce, rzeczywiście, że ten moment określa kobietę inaczej, definiujemy siebie, jako może za chwile babcie jako kobiety..", zaczęła zapowiadać temat Kalczyńska. Sołtysik dokończył zdanie za koleżankę. „Jako stare”, oznajmił. Słowo, którego użył dziennikarz okazało się bardzo trefne, co w mig zauważyła współprowadząca program, ganiąc kolegę za określenie. „Dojrzałe”, dokończyła wypowiedź Przetakiewicz, której również nie spodobała się wypowiedź prowadzącego. 

Błąd Sołtysika nie wpłynął na rozmowę. „Pora byłaby jednak zaaplikować się do 2018 roku. Mam wrażenie, że wiele z nas zostało w czasach już dawno zakurzonych”, zaczęła Joanna Przetakiewicz. Dodała, że wiele Polek zostało wychowywanych w „toksycznym poczuciu obowiązku i wstydu”, że najpierw są wszyscy inny mąż, dzieci, praca, a kobiety są na samym końcu. 

Co myślicie o wpadce Andrzeja Sołtysika?  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.