jamnik25.Andrzej Piaseczny, VIVA! 4/2019
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME
O TYM JEST GŁOŚNO

Andrzej Piaseczny został oszukany! Naciągacze nie dali spokoju choremu piosenkarzowi

To ciężki czas dla wokalisty...

Aleksandra Andrzejak 20 marca 2021 19:57
jamnik25.Andrzej Piaseczny, VIVA! 4/2019
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME

Andrzej Piaseczny 17 marca 2021 trafił do szpitala z powodu zakażenia koronawirusem. Wokalistę próbowano bezczelnie oszukać. Oficjalnie ostrzega swoich obserwatorów.

Andrzej Piaseczny ma koronawirusa

Andrzej Piaseczny zaraził się koronawirusem. 17 marca wokalista trafił do szpitala i został podłączony pod tlen. Na swoim profilu na Instagramie zaapelował do fanów o rozsądek. Ze łzami w oczach, łamiącym się głosem podłączony do aparatury, przypominał o zasadach bezpieczeństwa. Zwracał uwagę, aby pandemię koronawirusa potraktować poważnie.

jamnik25.Andrzej Piaseczny, VIVA! 4/2019
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME

Andrzej Piaseczny został oszukany

Andrzej Piaseczny został oszukany przez internetowych naciągaczy. W sieci pojawiło się ogłoszenie, które rzekomo miało również zostać opublikowane na oficjalnej stronie artysty. Komunikat namawiał do wejścia na daną stronę internetową i zarejestrowania tam swojego nazwiska. Oszuści przekonują, że można zarobić nawet do 10 tysięcy euro.

Management artysty szybko zareagował. Na Facebooku opublikowano post, który ma ostrzegać fanów. „Kolejny Fejk ! Proszę nie dajcie się nabrać ! Udostępniajcie ku przestrodze ! I zgłaszajcie" - napisano. 

Kolejny Fejk ! Proszę nie dajcie się nabrać ! Udostępniajcie ku przestrodze ! I zgłaszajcie ..

Opublikowany przez Andrzej Piaseczny/oficjalny profil Sobota, 20 marca 2021

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…