jamnik25.Andrzej Piaseczny, VIVA! 4/2019
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME
Z ŻYCIA GWIAZD

Andrzej Piaseczny wyszedł ze szpitala. Jak po zakażeniu koronawirusem czuje się wokalista?

Pokazał pierwsze zdjęcie zrobione po powrocie do domu

Aleksandra Andrzejak 25 marca 2021 20:57
jamnik25.Andrzej Piaseczny, VIVA! 4/2019
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME

Andrzej Piaseczny walczył z koronawirusem i trafił do szpitala. Nagrał dla fanów wzruszający film. Wrócił do domu. Stan wokalisty uległ poprawie.

Andrzej Piaseczny: koronawirus

Andrzej Piaseczny 17 marca trafił do szpitala i został podłączony pod tlen. Na swoim profilu na Instagramie zaapelował do fanów o rozsądek. Ze łzami w oczach, łamiącym się głosem podłączony do aparatury, przypominał o zasadach bezpieczeństwa. Zwracał uwagę, aby pandemię koronawirusa potraktować poważnie.

Andrzej Piaseczny koronawirus
Fot. JACEK POREMBA SHOOTME

Andrzej Piaseczny wyszedł ze szpitala

Chociaż mówiono, że Andrzej Piaseczny popełnił błąd w leczeniu COVID-19 zostając przez 10 dni w domu, działania personelu medycznego przyniosły oczekiwane rezultaty. Wokalista opuścił szpital i wrócił do swojego domu w górach. O jego powrocie do domu fani dowiedzieli się z profilu na Instagramie artysty, gdzie pokazał zdjęcie z kubkiem herbaty. Opis wszystko wyjaśnia: „Czasem coś w drodze naszego życia zupełnie niespodziewanie zmienia perspektywę. Poranna herbata po powrocie do domu smakuje inaczej…” 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?