jamnik25.Andrzej Piaseczny, VIVA! 4/2019
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME
Z ŻYCIA GWIAZD

Andrzej Piaseczny wyszedł ze szpitala. Jak po zakażeniu koronawirusem czuje się wokalista?

Pokazał pierwsze zdjęcie zrobione po powrocie do domu

Aleksandra Andrzejak 25 marca 2021 20:57
jamnik25.Andrzej Piaseczny, VIVA! 4/2019
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME

Andrzej Piaseczny walczył z koronawirusem i trafił do szpitala. Nagrał dla fanów wzruszający film. Wrócił do domu. Stan wokalisty uległ poprawie.

Andrzej Piaseczny: koronawirus

Andrzej Piaseczny 17 marca trafił do szpitala i został podłączony pod tlen. Na swoim profilu na Instagramie zaapelował do fanów o rozsądek. Ze łzami w oczach, łamiącym się głosem podłączony do aparatury, przypominał o zasadach bezpieczeństwa. Zwracał uwagę, aby pandemię koronawirusa potraktować poważnie.

Andrzej Piaseczny koronawirus
Fot. JACEK POREMBA SHOOTME

Andrzej Piaseczny wyszedł ze szpitala

Chociaż mówiono, że Andrzej Piaseczny popełnił błąd w leczeniu COVID-19 zostając przez 10 dni w domu, działania personelu medycznego przyniosły oczekiwane rezultaty. Wokalista opuścił szpital i wrócił do swojego domu w górach. O jego powrocie do domu fani dowiedzieli się z profilu na Instagramie artysty, gdzie pokazał zdjęcie z kubkiem herbaty. Opis wszystko wyjaśnia: „Czasem coś w drodze naszego życia zupełnie niespodziewanie zmienia perspektywę. Poranna herbata po powrocie do domu smakuje inaczej…” 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…